Podróżnicze środy w Dwójce
20 Września 2024Po wakacjach do Filii nr 2 powróciły spotkania podróżnicze z Marcinem Grabińskim i jego nowym cyklem "Główny Szlak Beskidzki z Przewodnikiem".
Pierwsze spotkanie, które miało miejsce 11 września, było wstępem do tego, co przygotował nasz globtroter. Podczas prelekcji nie zabrakło krótkiego rysu historycznego całego szlaku wraz z przedstawieniem go na mapie. Była także słodka niespodzianka przygotowana przez prelegenta dla naszych zgromadzonych.
Serdecznie zapraszamy do oglądania fotorelacji z wyprawy dostępnej na Facebooku oraz w galerii KLIK
Podobne wiadomości:
- America the Beautiful - San Francisco - odc. 15 2026-05-22
- America the Beautiful - Yosemite, CA, cz. 1 - odc.14 2026-05-11
- Biblioteka i książka bliżej młodego człowieka 2026-04-30
- Ja Czytam - Wędrówki po górach 2026-04-30
- Dwór Polski - malarstwo plenerowe Magdaleny Ziemniak i Iwony Skupińskiej oraz biżuteria artystyczna 2026-04-08
- Olbrzymy natury - sekwoje w Kalifornii 2026-04-07
- Lake Isabella z cyklu America the Beautiful 2026-03-20
- Rękodzieło Urszuli Stańczak 2026-03-07
- Dzień Mężczyzny - 10 marca 2026-03-06
- Dzień Kobiet z Filią nr 2 2026-03-06