America the Beautiful - Yosemite, CA, cz. 1 - odc.14
11 Maja 2026Filia nr 2 serdecznie zaprasza w środę 13 maja o godzinie 17:30 na kolejne spotkanie z Marcinem Grabińskim, podróżnikiem i przewodnikiem górskim - założycielem facebookowej grupy - Klub Włóczykijów.
To nowy, wyjątkowy cykl pod tytułem America the Beautiful, podczas którego przekroczymy nie tylko granice terytorialne, ale również wytrzymałości, poparte kalejdoskopem nietuzinkowych fotografii.
Dla osób, które nie będą mogły być w tym dniu osobiście, po spotkaniu dostępna będzie transmisja online na stronie internetowej i fb biblioteki.
Przybywajcie, bo warto być z nami!
Podobne wiadomości:
- San Francisco - podróż Marcina Grabińskiego 2026-06-08
- America the Beautiful - odc.16 - USA 2026 - zapowiedź nowego cyklu spotkań podróżniczych z Marcinem Grabińskim 2026-06-08
- Wymarzony krajobraz górski - wystawa prac dziecięcych 2026-05-30
- America the Beautiful - San Francisco - odc. 15 2026-05-22
- Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi 2026-05-20
- Yosemite - Park Narodowy w Kalifornii odkryty! 2026-05-15
- Biblioteka i książka bliżej młodego człowieka 2026-04-30
- Ja Czytam - Wędrówki po górach 2026-04-30
- Dwór Polski - malarstwo plenerowe Magdaleny Ziemniak i Iwony Skupińskiej oraz biżuteria artystyczna 2026-04-08
- Olbrzymy natury - sekwoje w Kalifornii 2026-04-07