Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Warsztaty rękodzieła Pracownia (..)

Tydzień Bibliotek 2024 - Warsztaty rękodzieła Pracownia Kreatywności

16 Maja 2024

Do czego mogą się przydać stare jeansy i bawełniane koszule? Do uszycia toreb i saszetek. A na co te torby? Oczywiście na książki z biblioteki!

O tym wszystkim przekonały się uczestniczki warsztatów Pracownia Kreatywności, które odbyły się w Mediatece. Pod czujnym okiem Pani Stanisławy można było się przekonać, że nawet dziurawe spodnie i koszule mogą dostać drugie życie.

A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, w czerwcu odbędzie się druga część warsztatów.

Osoby, które dysponują starymi jeansami i chcą miło spędzić popołudnie, serdecznie zapraszamy do Mediateki 19.06.2024 na godzinę 16.30. Obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne (tel. 690-495-926).

Aby zachęcić niezdecydowanych, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z majowego spotkania: KLIK

Podobne wiadomości: