Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Czy jaskiniowcy chodzili do (..)

Tydzień Bibliotek 2024 - Czy jaskiniowcy chodzili do biblioteki? Do czeladzkiej na pewno!

17 Maja 2024

Dnia 15.05.2024 r. na zakończenie Tygodnia Bibliotek w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyła się impreza pod nazwą "Czy jaskiniowcy chodzili do biblioteki?"

W tym dniu dzieci przeniosły się do epoki kamienia łupanego, gdzie mogły wejść do jaskini, ogrzać się przy ognisku lub zagrać w kręgle. To nie koniec przygotowanych dla nich atrakcji, bowiem czekały jeszcze prace plastyczne: robienie jaja dinozaura, maczuga, czy makaronowe korale. Nie zabrakło również zagadek i rebusów, a część lady bibliotecznej zamieniła się w ścianę jaskini, gdzie można było realizować się twórczo.

To był naprawdę wyjątkowy dzień i już nie możemy się doczekać następnych wspólnych przedsięwzięć :-)

Relacja fotograficzna z wyprawy w przeszłość znajduje się w galerii: KLIK

Podobne wiadomości: