Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Z wiosną przy nucie i słowie - (..)

Tydzień Bibliotek 2024 - Z wiosną przy nucie i słowie - spotkanie z czeladzianinem Stanisławem Barełą

16 Maja 2024

W ramach obchodzonego w naszej książnicy Tygodnia Bibliotek, w piątkowe popołudnie zaprosiliśmy Państwa na spotkanie z czeladzkim poetą, pisarzem i twórcą kultury Zagłębia - Stanisławem Barełą.

W trakcie imprezy, która odbywała się pod hasłem "Z wiosną przy nucie i słowie", autor zaprezentował wiersze ze swoich starszych cykli poetyckich, a także kilka nowych utworów, których inspiracją były obrazy Agnieszki Zawady, również prezentowane podczas spotkania. Oprawę muzyczną stworzyli Jadwiga Cylka na organach oraz Jacek Pielgrzym na gitarze, wprawiając licznie przybyłych na to wydarzenie gości w pogodny i miły nastrój.

Fotorelację ze spotkania można obejrzeć w galerii zdjęć: KLIK

Podobne wiadomości: