Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Przedszkolaki w bibliotece

Tydzień Bibliotek 2024 - Przedszkolaki w bibliotece

17 Maja 2024

Maj jest chyba najpiękniejszym miesiącem w roku nie tylko za sprawą coraz cieplejszych promieni słońca oraz cieszącej oko zieleni, lecz także z powodu Tygodnia Bibliotek!

Właśnie z tej okazji Filia nr 2 MBP gościła grupy Motylków, Biedronek, Misiów, Żabek oraz Pszczółek z Przedszkola nr 5 im. Jeżyka Tuptusia z Czeladzi. Ponieważ nasza placówka świętowała przez dwa tygodnie, odwiedziny przedszkolaków odbywały się w czwartki 9 oraz 16 maja 2024 r.

Nasi mali wycieczkowicze zostali oprowadzeni po całym obiekcie - od czytelni po wypożyczalnie dla dzieci i młodzieży. Zapoznali się z zasadami panującymi w Bibliotece, kartami bibliotecznymi oraz zobaczyli najatrakcyjniejsze książeczki, które miały zachęcić ich
do późniejszego zapisania się i aktywnego korzystania z naszego księgozbioru. Na końcu każda z grup otrzymała od nas mały upominek, który na pewno będzie kojarzył się im z wizytą w naszej książnicy.

Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w fotogalerii: KLIK

Podobne wiadomości: