Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w Czeladzkim Monopoly!

Zapraszamy do udziału w Czeladzkim Monopoly!

5 Czerwca 2024

Przypominamy, że w Filii nr 5 (Mediatece) można wziąć udział w zabawie "Czeladzkie Monopoly".

Jest ona przeznaczona dla dzieci i młodzieży - czytelników Mediateki, a jej zasady są podobne do zasad gry w klasyczną planszówkę Monopoly.

Regulamin zabawy:

1. Zabawa jest przeznaczona dla niepełnoletnich czytelników Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.
  2. Czas trwania zabawy od 08.05.2024 roku do 31.08.2024 roku.
  3. Osoba biorąca udział w zabawie pobiera kartę u bibliotekarza. Po wykorzystaniu wszystkich pól nie można pobrać następnej karty.
  4. Podczas każdej wizyty czytelnik wybiera dwie książki, które spełniają kryteria pozycji z planszy, a bibliotekarz oznacza to pole. Jeżeli książka spełnia więcej niż jedno kryterium, czytelnik musi wybrać tylko jedno pole. Każde pole można wykorzystać tylko raz.
  5. Za wypożyczenie czterech książek z tej samej kategorii gracz otrzymuje upominek.
  6. Nagrodą za wypożyczenie książek z wszystkich kategorii jest dyplom i nagroda - niespodzianka.

Karta Czeladzkiego Monopoly

Podobne wiadomości: