Strona główna/Aktualności/Roczek Filii nr 5 - Mediateki

Roczek Filii nr 5 - Mediateki

19 Czerwca 2024

17 czerwca Filia nr 5 Miejskiej Biblioteka Publicznej obchodziła pierwszą rocznicę działalności w nowej lokalizacji.

W odświeżonych, podczas remontu Cechowni KWK Saturn, bibliotecznych wnętrzach najmłodsi czytelnicy wzięli udział w animacjach przygotowanych przez bibliotekarzy.

Bawiliśmy się w ozdabianie balonów, łowienie jabłek, dorysowywanie wagoników do urodzinowego pociągu z prezentami. Przed budynkiem dzieci puszczały kolorowe bańki mydlane. Wewnątrz odbyła się regularna bitwa na gazety. Papierowymi kulkami chętnie rzucali zarówno młodzi, jak i nieco starsi użytkownicy biblioteki. Młodzież mogła ozdabiać kwiatami ogromny tort urodzinowy.

Najważniejszym elementem obchodów była jednak prezentacja przygotowana, w ramach projektowania i aranżacji przestrzeni bibliotecznej, przez studentkę Uniwersytetu Śląskiego Paulinę Krakowską. Dotyczy ona rozwiązań architektonicznych zastosowanych w pomieszczeniach czeladzkiej Mediateki. Jubileuszowe obchody zamknął słodki poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii: KLIK

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji urodzinowej dostępnej w serwisie YouTube: KLIK

Podobne wiadomości: