Strona główna/Aktualności/Filia nr 5 zaprasza do udziału w konkursie (..)

Filia nr 5 zaprasza do udziału w konkursie plastyczno-literackim.

5 Maja 2022

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi ogłasza konkurs "Twórczość Marii Konopnickiej. Nawiązania plastyczne i literackie” adresowany do czytelników w wieku od 5 do 12 lat.

ZASADY KONKURSU:

  1. Zadaniem konkursowym będzie wykonanie pracy plastycznej lub napisanie krótkiego tekstu nawiązującego do któregokolwiek utworu Marii Konopnickiej.
  2. Pracą konkursową może być praca plastyczna np. rysunek, a także wiersz lub krótkie opowiadanie (maksymalnie pół strony A4) na zadany temat. Liczy się przede wszystkim kreatywność i samodzielność wykonania.
  3. Samodzielnie wykonaną pracę należy w dniach od 9 do 16 maja 2022 roku dostarczyć do Filii 5 (ul. Dehnelów 35). Na odwrocie pracy należy umieścić następujące dane: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz numer telefonu rodzica/opiekuna.
  4. Spośród zgłoszonych prac do 17 maja 2022 roku zostaną wyłonione dwie najciekawsze, a ich wykonawcy otrzymają nagrody książkowe. O wygranej zostaną poinformowani telefonicznie.
  5. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na jej publikację w mediach społecznościowych i stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

 Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2022-05-05 Regulamin konkursu
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 379
Regulamin konkursu 153.5KB zobacz

do góry