Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 650.

Czeladzka Biblioteka Komiksów - cz. 4 - Horror w komiksie

My jeszcze w halloweenowych nastrojach. Zapraszamy Was do posłuchania Andrzeja, który tym razem wprowadzi nas w klimaty grozy i horroru w komiksach.

Zielone Anioły na Połoninach

Biblioteczna Dwójka serdecznie zaprasza na interesujące podróżnicze wydarzenie online z cyklu: Główny Szlak Beskidzki - wędrówki Marcina Grabińskiego.

Torby nie tylko na zakupy

Chociaż październikowa szarobura i deszczowa pogoda zachęcała raczej do pozostania w domu pod ciepłym kocykiem z książką w ręku, frekwencja na warsztatach Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich nie zawiodła.

DKK- reaktywacja :)

Po ośmiu miesiącach przerwy nadszedł ten miły moment, kiedy mogłyśmy się spotkać i porozmawiać o książkach, które przeczytałyśmy w tym długim czasie izolacji i polecić te, które szczególnie nam się spodobały.

Klimat na czytanie - Noc Bibliotek

Hasłem tegorocznej Nocy Bibliotek jest „Klimat na czytanie”, czyli dobry czas na czytanie podczas ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego. To także wypożyczanie i dzielenie się zasobami we wspólnej przestrzeni, jaką jest biblioteka.

Marcin Grabiński o australijskich Górach Błękitnych

Filia Nr 2 zaprasza na cykl spotkań podróżniczych z Marcinem Grabińskim. Tym razem rozpoczynamy nasze wojaże w formie online.

Gry na niepogodę

Deszczowa aura ostatniego poniedziałku sprzyjała, aby spotkać się w Filii nr 2 i zagrać w gry planszowe.

Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka

Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka. Kampania "Mała książka - wielki człowiek" w bibliotece.

Pirografia nie taka straszna jak się zdaje

W ubiegłym tygodniu odbyło się pierwsze po kilkumiesięcznej przerwie spotkanie Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich.

Na marzenia nigdy nie jest za późno

Każdy z nas o czymś marzy. Czasami wydaje nam się, że te marzenia są poza zasięgiem naszych możliwości, a to nieprawda. Wystawa malarstwa autorstwa Anny Gapińskiej "Na marzenia nigdy nie jest za późno" dowodzi, że warto je spełniać.