Strona główna/Aktualności/Na marzenia nigdy nie jest za późno

Na marzenia nigdy nie jest za późno

18 Września 2020

Każdy z nas o czymś marzy. Czasami wydaje nam się, że te marzenia są poza zasięgiem naszych możliwości, a to nieprawda. Wystawa malarstwa autorstwa Anny Gapińskiej "Na marzenia nigdy nie jest za późno" dowodzi, że warto je spełniać.

Pani Anna Gapińska jest emerytowaną nauczycielką matematyki. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła od udziału w zajęciach plastycznych organizowanych przez Profesor Wiesławę Kamińską w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Artystka próbowała różnych technik malarskich, jednak jej ulubioną stały się farby akrylowe. Twórczość Pani Anny to przede wszystkim barwne pejzaże, kwiaty oraz martwa natura, którą można było już podziwiać w różnych instytucjach kultury na terenie Katowic.

Wystawę można oglądać do końca października w Filii nr 2 Czeladź-Piaski.

Serdecznie zapraszamy!