Strona główna/Aktualności/Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

25 Kwietnia 2022

23 kwietnia 2022 obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji Filię nr 2 odwiedziły przedszkolaki, aby wspólnie z biblioteką symbolicznie uczcić to święto.

Podczas wizyty maluchy poznały wszystkie biblioteczne zakamarki. W czytelni obejrzały wystawę fotografii a w wypożyczalni dla dorosłych poznały zasady układu księgozbioru. Natomiast na końcu wycieczki trafiły do wypożyczalni dla dzieci i młodzieży, gdzie spędziły najwięcej czasu. Dzieci z radością oglądały kolorowe książeczki oraz gry planszowe. Każda z pięciu grup przedszkolnych otrzymała małe upominki - książkę oraz zakładki do książek.

Zdjęcia z wizyt przedszkolaków można obejrzeć w naszej galerii: KLIK

Po lewej stronie kolaż zdjęć z wizyt przedszkolaków w Filii nr 2. Po prawej tekst 23.04 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Witamy Przedszkolaki w Filii nr 2