Strona główna/Aktualności/Wernisaż wystawy Ewy Qbik Ukryte piękno

Wernisaż wystawy Ewy Qbik Ukryte piękno

22 Października 2024

W poniedziałek 21 października w Mediatece odbył się wernisaż wystawy “Ukryte piękno” autorstwa Ewy Qbik. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono miłośników sztuki, którzy z entuzjazmem przybyli, aby podziwiać wyjątkowe fotografie.

Na początku wernisażu gości serdecznie powitała kierownik Filii nr 5 Aneta Homel. Następnie głos zabrała sama autorka, Ewa Qbik, która opowiedziała o swojej pasji do fotografii i inspiracjach stojących za wystawą. Jej prace, pełne subtelnych detali i niezwykłej wrażliwości, ukazują piękno codziennych chwil i natury w sposób, który zachwyca i skłania do refleksji.

Publiczność z zachwytem oglądała fotografie, które były rozmieszczone w przestrzeni galerii w sposób umożliwiający swobodne podziwianie każdego dzieła. Wśród prac można było znaleźć zarówno portrety, jak i pejzaże, wszystkie pełne ciepła i delikatności.

Po oficjalnej części wernisażu goście mieli okazję skosztować przygotowanego poczęstunku. Na stołach znalazły się różnorodne przekąski, które umilały rozmowy i wymianę wrażeń na temat wystawy. Atmosfera była niezwykle przyjazna i sprzyjała integracji uczestników.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 7 listopada 2024 roku, więc każdy, kto nie miał jeszcze okazji jej zobaczyć, ma szansę nadrobić zaległości.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia KLIK