Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Czeladzkie Monopoly w Filii nr 5 (..)

Tydzień Bibliotek 2024 - Czeladzkie Monopoly w Filii nr 5 - Mediatece

30 Kwietnia 2024

Z okazji Tygodnia Bibliotek Filia nr 5 - Mediateka zaprasza do udziału w zabawie "Czeladzkie Monopoly".

Jest ona adresowana do dzieci i młodzieży, a zasady są oparte na klasycznej planszówce "Monopoly".

Regulamin zabawy:
1. Zabawa jest przeznaczona dla niepełnoletnich czytelników Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.
2. Czas trwania zabawy od 08.05.2024 roku do 31.08.2024 roku.
3. Osoba biorąca udział w zabawie pobiera kartę u bibliotekarza. Po wykorzystaniu wszystkich pól nie można pobrać następnej karty.
4. Podczas każdej wizyty czytelnik wybiera dwie książki, które spełniają kryteria pozycji z planszy, a bibliotekarz oznacza to pole. Jeżeli książka spełnia więcej niż jedno kryterium, czytelnik musi wybrać tylko jedno pole. Każde pole można wykorzystać tylko raz.
5. Za wypożyczenie czterech książek z tej samej kategorii gracz otrzymuje upominek.
6. Nagrodą za wypożyczenie książek z wszystkich kategorii jest dyplom i nagroda - niespodzianka.

Podobne wiadomości: