Strona główna/Aktualności/Tydzień Bibliotek 2024 - Biblioteczne koło fortuny - (..)

Tydzień Bibliotek 2024 - Biblioteczne koło fortuny - zabawa dla dorosłych

6 Maja 2024

Z okazji Tygodnia Bibliotek Filia nr 5 - Mediateka zaprasza do udziału w zabawie Biblioteczne koło fortuny.

Regulamin zabawy:

1. Zabawa jest przeznaczona dla pełnoletnich czytelników Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.
  2. Czas trwania zabawy od 08.05.2024 roku do 15.05.2024 roku.
  3. Osoba biorąca udział w zabawie zgłasza się do bibliotekarza.
  4. Podczas wizyty czytelnik kręci kołem i podaje spółgłoskę, która może znajdować się na planszy, a bibliotekarz oznacza to pole. Jeżeli spółgłoska nie znajduje się w haśle lub czytelnik wylosuje pole STOP, następuje koniec gry.
  5. Za wylosowanie pola COŚ gracz otrzymuje drobny upominek.
  6. Nagrodą za zebranie największej liczby punktów jest książka - niespodzianka.
  7. Wyniki zabawy zostaną podane 16.05.2024 roku na profilu Facebook Filii nr 5 i stronie www Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Podobne wiadomości: