Strona główna/Aktualności/Spotkanie z Agnieszką Żarecką - autorką serii Supermoce (..)

Spotkanie z Agnieszką Żarecką - autorką serii Supermoce Nastolatków

14 Maja 2022

Tegoroczny Tydzień Bibliotek obfituje w wydarzenia. Tym razem 12 maja Filia nr 2 gościła wyjątkową osobę. Pani Agnieszka Żarecka, bo o niej mowa, mieszka w Czeladzi od 15 lat i jest naszą stałą czytelniczką.

Jest m.in. trenerem, coachem i mentorem biznesu, a także autorką książek dla nastolatków: "Zorganizowana Zola" i "Punktualny Paweł". Powieści te w ciekawy i łatwo przyswalajny sposób podają wiedzę na temat efektywnego planowania czasu.
O tym też była mowa podczas dwóch spotkań Autorki z siódmoklasistami ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Pani Agnieszka opowiadała, jak dzięki odpowiedniej organizacji czasu możemy mieć więcej wolnego czasu i wreszcie przestać się spóźniać. Przygotowała też specjalne zadania, które musiała rozwiązać młodzież. W ten sposób uczniowie przekonali się, że nie warto tracić cennego czasu skoro możemy go spożytkować na relaks lub spotkania z przyjaciółmi.

Spotkania z panią Agnieszką przebiegły w bardzo interesującej atmosferze a młodzi ludzie wyszli z biblioteki bogatsi
o nową wiedzę o technikach, które powinni wprowadzić w życie.

A my już teraz zdradzimy, że wkrótce ukaże się nowa książka Agnieszki Żareckiej. Czekamy na nią z niecierpliwością!

Krótką relację ze spotkań można obejrzeć w naszej galerii: KLIK