Strona główna/Aktualności/Mali artyści z wizytą w Filii nr 2

Mali artyści z wizytą w Filii nr 2

18 Kwietnia 2023

Bardzo miło rozpoczął się w Filii nr 2 czwartowy poranek 13 kwietnia, a to za sprawą wizyty dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia z Czeladzi.

Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę z okazji wystawy prac plastycznych zorganizowanego przez ich placówkę konkursu międzyprzedszkolnego "Wierszowane Malowanie", którego Filia nr 2 była współorganizatorem.

Wydarzenie to zaowocowało wyłonieniem najlepszych ilustracji ukazujących wiersze polskich poetów i tym samym wyróżnieniem ich autorów w oknie wystawowym biblioteki. Finałem tej wizyty było wręczenie podziekowania dla naszej Filii.

Pragniemy przypomieć, że te kolorowe prace małych laureatów będą do podziwania do końca kwietnia, więc serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w naszej fotogalerii: KLIK