Strona główna/Aktualności/Korony Gór w Polsce - cz. 5 Beskid Niski vel Błotnisty

Korony Gór w Polsce - cz. 5 Beskid Niski vel Błotnisty

8 Października 2021

Marcin Grabiński i Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi zapraszają na piąty odcinek cyklu spotkań online: Korony Gór w Polsce.

Tym razem odwiedzimy Beskid Niski - najbardziej tajemniczy i najbardziej niedoceniany z wszystkich pasm Beskidów. Tytuł spotkania może zniechęcać, ale to celowa prowokacja. Pokażę Beskid Niski z perspektywy Głównego Szlaku Beskidzkiego, pobuszujemy w Magurskim Parku Narodowym i wjedziemy - dwa razy - na najwyższy szczyt, Lackową.

Spotkanie odbędzie się 13 października o godzine 17.00 w pokoju wirtualnym ZOOM z jednoczesną transmisją LIV na FB.

Link do wirtualnego pokoju ZOOM: KLIK

Link do wydarzenia: KLIK

Uwaga konkurs!

Gdzie zrobiono zdjęcie ilustrujące wydarzenie?
Pierwsza osoba, która poprawnie odpowie w czasie trwania spotkania, otrzyma nagrodę - kupon 10% zniżki do sklepu z fantastycznymi koszulkami "Kocham Góry"
Podpowiedź - zdjęcie można znaleźć na moim blogu Marcina Grabińskiego KLIK

Konkursowe zdjęcie