Strona główna/Aktualności/Kolor i Forma 2 z kolekcji Antykwariatu Latarnik i (..)

Kolor i Forma 2 z kolekcji Antykwariatu Latarnik i Zielonych Migdałów

1 Lutego 2023

Serdecznie zapraszamy na wystawę kolekcji czeladzkich miłośników rzeczy pięknych i niebanalnych.

Patrycja i Wojtek od wielu lat pasjonują się i kolekcjonują szkło, porcelanę i ceramikę oraz inne przedmioty - głównie z okresu PRL-u. Miło nam poinformować, że w dniach od 23 stycznia do 28 lutego 2023 w naszej bibliotecznej Galerii Exlibris można podziwiać zdjęcia, na których prezentowane są wyjątkowe zdobycze młodych pasjonatów.
Na koniec lutego zaplanowano spotkanie z Patrycją i Wojtkiem, podczas którego pochwalą się swoimi artefaktami.

O terminie spotkania będziemy jeszcze informować, ale już dziś na nie zapraszamy!