Strona główna/Aktualności/Święto książek i ich twórców w Filii nr 2

Święto książek i ich twórców w Filii nr 2

23 Kwietnia 2024

Ach, piękny to dzień wśród miłośników literatury - 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Dziś świętuje każdy czytelnik oraz każdy, kto umila nam życie dzięki swoim pisarskim talentem. Filia nr 2 także celebruje to święto - nie tylko ofertą książkowych egzemplarzy, ale również niedawno zapowiedzianą niespodzianką.

Biblioteka rzuciła wyjątkowe wyzwanie drugoklasiostom z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 7 dotyczące zilustrowania wymyślonych przez siebie zwierzęcych bohaterów. Uczniowie z wielkim entuzjazmem podjęli się wykonania prac plastycznych, które teraz możemy podziwiać w oknach wystawowych Filii nr 2 do 31 maja. Po raz kolejny udowodniono, że „dziecięca wyobraźnia nie zna granic”.

Kilka prac wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi