Strona główna/Aktualności/Informacja o wydłużeniu terminu remontu Biblioteki (..)

Informacja o wydłużeniu terminu remontu Biblioteki Głównej

25 Sierpnia 2022

Drodzy Czytelnicy!
Remont budynku Biblioteki Głównej (ul. 1 Maja 27) z przyczyn od nas niezależnych przedłuża się. Niestety oznacza to, że po 4 września placówka nadal będzie nieczynna.

Jest nam bardzo przykro, że nasze otwarcie nie będzie jeszcze możliwe, ale mamy nadzieję, że ta przerwa nie potrwa już długo i wkrótce spotkamy się ponownie!
Informujemy, że termin wypożyczonych przez Was książek zostanie przedłużony. Nadal nie będzie też możliwości korzystania z wrzutni znajdującej się przy wejściu do budynku.

W czasie remontu Biblioteki Głównej zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych filii:
Filia nr 1, ul. 11 Listopada 8, tel. 32 265 34 08
Filia nr 2, ul. Nowopogońska 227 D-E, tel. 32 265 29 30
Filia nr 5, ul. Dehnelów 35, tel. 32 269 64 28

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy! Zapewniamy, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stęsknione zbiory trafiły w Wasze ręce jak najszybciej :) O otwarciu powiadomimy Was niezwłocznie na naszej stronie i profilu na Facebooku!