Strona główna/Aktualności/Biblioteka przyjazna Ukrainie - Дружня до (..)

Biblioteka przyjazna Ukrainie - Дружня до України бібліотека

30 Marca 2022

Już w kwietniu Filia nr 2 serdecznie zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież do spędzenia czasu w przestrzeni bibliotecznej. Oferujemy możliwość skorzystania z naszych zasobów oraz darmowy dostęp do internetu.

Czekamy na Was w dniach:
poniedziałek, środa, piątek w godzinach 14:00-19:00

Ponadto w ramach integracji polsko-ukraińskiej zapraszamy na cykliczne zajęcia "Od Juniora do Seniora" - gry planszowe, które odbywają się raz w miesiącu - w piątek. Informacje o szczegółach pojawiają się na stronie i Fb Biblioteki.

Do zobaczenia w bibliotece!

У квітні філія No2 щиро запрошує дорослих, дітей та підлітків провести час у бібліотечному просторі. Ми пропонуємо можливість користуватися нашими ресурсами та безкоштовним доступом до Інтернету.

Чекаємо на вас на:
Понеділок, середа, п’ятниця з 14:00 до 19:00.

Крім того, в рамках польсько-української інтеграції запрошуємо на регулярні заняття "Від молодшого до старшого" - настільні ігри, які відбуваються раз на місяць - у п’ятницю. Інформація деталі розміщені на веб-сайті та у Fb бібліотеки.

До зустрічі в бібліотеці!

Дружня до України бібліотека - Biblioteka przyjazna Ukrainie