• Znaleziono 698 wiadomości.

Straszne historie ze świata roślin

Rośliny powszechnie postrzegane są jako nieruchome organizmy, niezauważalnie wykorzystujące zasoby środowiska (wodę, dwutlenek węgla i sole mineralne).

Sztuka i wnętrza

Filia 4 MBP (ul. 35 Lecia 1a) zaprasza na wystawę Katarzyny Nowak pt. Sztuka i wnętrza.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

28 marca (wtorek) 2017 roku o godzinie 17:00 w progach MBP Filii nr 2 ponownie zagości czeladzka autorka powieści obyczajowych Magdalena Majcher.

Alfabet duma rozpiera, że ważna jest każda lite

Alfabet duma rozpiera, że ważna jest każda litera - pod takim tytułem odbyły sie zajęcia w Filii 4 dla dwóch grup sześciolatków z Przedszkola nr 9.

Ziołowe ABC

23 marca (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC

Materiał do ćwiczeń (kurs tańca) dla Seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Kurs tańca UTW
Boliwijska dżungla. Andy i nie tylko.

Boliwia była pierwszym tegorocznym spotkaniem podróżniczym z cyklu "Podróże bliskie i dalekie" w Filii nr 2.

Lubicie teatr? Marzy wam się doskonała zabawa, pełna totalnego luzu i śmiechu?

Podróże Małego Artysty po Chinach

W środę 1.03.2017 roku w Filii nr 2 na Piaskach odbyło się pierwsze spotkanie Podróży Małego Artysty.

w sprawie zamiaru likwidacji filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi