• Znaleziono 698 wiadomości.

Podróż do...Cieszyna

26 kwietnia (środa) 2017 roku o godzinie 17.30 zapraszamy na spotkanie z Pawłem Nalepą pt. Śląsk Cieszyński - pasjonująca kraina.

Tropem badaczy Zagłębia Dąbrowskiego

W kwietniu br. w Galerii Exlibris MBP zagości wystawa fotografii prezentująca tradycyjne budownictwo oraz wybraną obrzędowość, uchwyconą na pograniczu małopolsko-śląskim.

Stan nie!błogosławiony - spotkanie promocyjne

We wtorkowe popołudnie dnia 28 marca o godzinie 17:00 Filia nr 2 po raz drugi gościła autorkę powieści obyczajowych Magdalenę Majcher.

Wróble w bibliotece

Z okazji Światowego Dnia Wróbla, Filia nr 1 zorganizowała zajęcia dla 5/6 i 6-latków z Przedszkola nr 7.

Przystanek planszówka

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, we współpracy z Czeladzią dla Seniora, w dniu 29 marca zaprasza na spotkanie: Przystanek planszówka dla seniorów !!!

Podróże Małego Artysty

W MBP Filii nr 2 w ostatnią środę miesiąca tj. 29 marca o godzinie 17:00 odbędą się kolejne kreatywne warsztaty dla dzieci pod tytułem Podróże Małego Artysty.

Świąteczna prezentacja Przedszkola

Kolorowo, wesoło i świątecznie już się zrobiło w Filii nr 2 oraz w centrum Piasków.

Pejzaże

Od początku marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 1 oglądać można wystawę malarstwa Jadwigi Koch.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Pejzaże