• Znaleziono 496 wiadomości.

Dnia 29 października 2016 r. (sobota) Biblioteka będzie nieczynna.

Spotkanie autorskie z Cezarym Janem Lisem

8 listopada (wtorek) 2016 roku o godzinie 17:00 MBP Filia nr 2 na Piaskach zaprasza na spotkanie z Cezarym Janem Lisem – autorem książek dotyczących mało znanych wydarzeń z okresu II wojny światowej.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej na BEZPŁATNE WARSZTATY Z TECHNOLOGII DRUKU 3D I MODELOWANIA PRZESTRZENNEGO.

Palcem po mapie czyli Seniorzy na Islandii

W zeszłym miesiącu seniorzy, w ramach cyklu spotkań „Palcem po mapie”, odwiedzili słoneczne Włochy, tym razem udali się w o wiele zimniejsze strony – na Islandię.

Cukierek albo psikus - Halloween w bibliotece

Pod takim hasłem odbyło się kolejne, jesienne ,,Spotkanie Przygód Między Wierszami''. W nawiązaniu do obchodzonego w Polsce dnia Wszystkich Świętych, dzieci poznały zagraniczne tradycje upamiętniające zmarłych.

Nasze ulice latem

W listopadowe smutne dni Filia 2 proponuje wszystkim odwiedzającym Bibliotekę, niezwykłe nastrojową wystawę malarstwa Haliny Pawełek-Niećko pt.: "Nasze ulice latem".

Spotkanie z Jackiem Kurkiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza do udziału w 15. edycji Festiwalu Nordalia.

Przygody między wierszami

Zapraszamy wszystkie dzieci na “Przygody Między Wierszami”.

Mały Aratysta

24 października (poniedziałek) 2016 roku w Filii nr 2 MBP na Piaskach o godz. 17:00 odbędą się kolejne zajęcia plastyczne z cyklu MAŁY ARTYSTA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Aratysta
Mydełka i kamyki Domina

Po raz kolejny seniorzy zawitali do MBP Filii nr 1 na „Podwieczorek z planszówką”. Tym razem zmagali się z grami pobudzającymi nie tylko myślenie, ale również sprawność manualną.