• Znaleziono 428 wiadomości.

Wakacyjne niespodzianki

Na koniec wakacji czeladzka biblioteka przygotowała dla najmłodszych i tych trochę starszych niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia literacko – plastyczne w dniach 17.08. - 31.08. 2016 w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00 – 11.00.

Warsztaty z robotyki

W czwartek w Bibliotece odbyły się interaktywne warsztaty z robotyki prowadzone przez specjalistów z Roboparku

Podwieczorek z planszówką

W lipcu Filia 1 gościła seniorów na comiesięcznym „Podwieczorku z planszówką”, który tym razem upłynął nam przy grach ćwiczących umysł i ciało.

Wystawa malarstwa Jolanty Knapek

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Jolanty Knapek pt. Serce wiatru.

Nieobozowa Akcja Letnia 2016

Nieobozowa Akcja Letnia to harcerskie półkolonie dla najmłodszych organizowane przez Miasto Czeladź i Harcerski Krąg Seniorów.

Francja w literaturze - wystawa

Z okazji roku francuskiego Filia nr 2 po raz kolejny serdecznie zaprasza w swoje progi na oglądanie wystawy pt. "Francja w literaturze".

Podziękowania za wsparcie akcji "Pełna miska dla

Podziękowania dla Dyrekcji MBP oraz pracowników Filii nr 2 Czeladź-Piaski za wsparcie akcji "Pełna miska dla schroniska".

Uniwersytet Trzeciego Wieku - zakończenie roku ak

We wtorek odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uwaga! Informacja dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy nie mogli odebrać dyplomów podczas zakończenia roku akademickiego.