• Znaleziono 351 wiadomości.

• Pierwsza
Przygody Między Wierszami

Zapraszamy wszystkie dzieci na “Przygody Między Wierszami”.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Wystawa ilustracji Pauliny Strojniak

Od 1 marca do 30 kwietnia w galerii Exlibris MBP przy ul.1 Maja 27 można podziwiać zbiór zabawnych rysunków autorstwa Pauliny Strojniak - studentki krakowskiej ASP.

Teatralna lalka w delegacji

Już po raz drugi Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi ma zaszczyt gościć aktora (lalkę) Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła

Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła – taki był temat tegorocznych warsztatów literacko – plastycznych prowadzonych w czasie ferii w Bibliotece Głównej.

Ferie zimowe w Filii 4

Dla dzieci spędzających ferie w mieście Filia 4 miała przygotowane ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. W zaciszu naszej placówki można było poczytać książki, pograć w gry planszowe oraz pokolorować kolorowanki.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Ferie w Filii 1

Podczas tegorocznych ferii zimowych, Filia nr 1 zaprosiła dzieci w wieku 5-12 lat na cykl zajęć o Koziołku Matołku. Podczas pierwszego spotkania mali goście rozpoczęli przygotowania do podróży w poszukiwaniu miasta Pacanowa.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ferie w Filii 1
Dyskusyjny Klub Książki

Lekturą omawianą w lutym przez Dyskusyjny Klub Książki była Sprawa Niny Frank Katarzyny Bondy. Jest to debiutancka powieść autorki, która porywa wartką akcją, przykuwa uwagę grą zdarzeń i retrospekcjami.

Dzień świstaka

W krótkie i pochmurne dni trudno o dobry humor. Kiedy nic nam się nie udaje przychodzi na myśl Dzień Świstaka – coroczne święto, obchodzone 2 lutego w USA i Kanadzie.

• Pierwsza