• Znaleziono 352 wiadomości.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat na zajęcia plastyczno - edukacyjne.

Tydzień Bibliotek

W dniach 8-15 maja obchodzimy XIII Tydzień Bibliotek, wydarzenie zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Planszówki w bibliotece

Każdego, kto chce świetnie się bawić, przyjemnie spędzać czas wśród rówieśników, a przy okazji poćwiczyć swój umysł i koncentrację – zapraszamy do biblioteki.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład

Biblioteczne podchody

20 maja o godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza dzieci 4-12 lat wraz z opiekunami na Grę miejską-terenową. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest Biblioteka?-Naturalnie! czyli biblioteczne podchody.

Wiosna z seniorem

Filia nr 2, Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Nowopońskiej 227 E Czeladź-Piaski o godz. 16:00 serdecznie zaprasza na uroczysta inaugurację WIOSNY Z SENIOREM.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

18 maja (środa) o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na uroczystą premierę powieści Magdaleny Majcher Jeden wieczór w Paradise.

Ziołowe ABC

19 maja (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC
W rakiecie najciekawsza podróż w świecie

Słowami piosenki pt. ,, Leć rakieto'', Filia nr 1 przywitała grupy 5-latków z Przedszkola nr 4 i nr 7 na zajęciach literacko – plastycznych ,, 12 kwietnia Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki''.

Indie południowe

Filia nr 2 w kwietniowe popołudnie przeniosła swych gości do Indii.