• Znaleziono 505 wiadomości.

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece upłynęły w miłej i przyjaznej atmosferze. W czasie zimowego odpoczynku zorganizowaliśmy 5 spotkań literacko – plastycznych, w trakcie których powstały ciekawe prace wykonane najróżniejszymi technikami.

Dzień Składanki i Łamigłówki na Filii 1

Dzień Składanki i Łamigłówki przypada na 29 stycznia. Dzieciaki ze świetlicy OWDziR miały szanse przed nim poćwiczyć!

Świat Biblii jest wciąż pełen zagadek. Czym były kamienie szlachetne dla ludzi żyjących wiele wieków przed nami? Czy tylko miarą bogactwa? Co symbolizowały?

Puchatek i przyjaciele

Styczniowe spotkania literacko - plastyczne Filia 1 rozpoczęła zimową tematyką. Na ,,Dzień Wiedzy o Pingwinach” obchodzony 20 stycznia zaprosiliśmy grupę 5/6 - latków z Przedszkola nr 7.

Ziołowe ABC

31 stycznia (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego przy ul. Trznadla 1 Nr Dz. 26/7 arkusz mapy 47, pow. 222,58 m²   przeznaczonego na działalność kulturalno-edukacyjną, na czas oznaczony do 31 grudnia 2017 r.

Ja czytam!

Filia nr 2 serdecznie informuje o kolejnych zajęciach w ramach propagowania "mody na czytanie", które odbędą się 9 lutego 2017 w czwartek.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ja czytam!
Intymnie - poezja Aleksandry Bekus

W programie: rozmowy o przyjaźni, miłości oraz ..., wspólne śpiewanie piosenek i serduszkowe quizy.

Rekordowy Finał WOŚP

Za nami 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś, chociaż nieoficjalnie, wiadomo, że to był rekordowy finał.

Premiera nowej powieści Magdaleny Majcher

11 stycznia w czeladzkiej książnicy (nie mogło być inaczej), odbyła się uroczysta premiera drugiej powieści Magdaleny Majcher "Stan nie! błogosławiony".