Strona główna/Aktualności/Na orbicie światła i słów - wernisaż Aleksandry (..)

Na orbicie światła i słów - wernisaż Aleksandry Walkowicz

7 Czerwca 2023

Aleksandra Walkowicz - twórca niezależny z zamiłowaniem do sztuki, animatorka kultury, poetka, pisarka, poszukująca różnych środków wyrazu w wymiarze terapeutycznymi i artystycznym. 

Od zawsze zainteresowania jej rozszerzały się wokół człowieka w rozumieniu holistycznym, zarówno ciała, umysłu jak i duszy. Wciąż poszukuje nowych ścieżek wyrazu dla drzemiącej w potencjale kreatywności. Poszukuje nowych wyzwań w spotkaniach ze sztuką. Biorąc za ster osobiste doświadczenia, autorka uważa, że każdy dzień może być nową przygodą w życiu. Ścieżki poetyckiego wyrażania myśli poprzez lirykę reportażową,odzwierciedlają jej wrażliwość na otaczający świat .


W jej publikacjach można dopatrzyć się niezwykłej wrażliwości i kreatywności słów. Poezja rozpoczęła jej przygodę w artystycznych obszarach manifestacji słowa, muzyki, teatru, scenografii, arteterapii. Jej prace przepełnione są kolorem i emanującym światłem i energią. Autorka uważa, że absolutna kreacja jej twórczości rozpoczęła także duchową podróż w rozwoju jej świadomości i wzrostu wiary w Najwyższe Dobro. Uważa  również, że w naszej rzeczywistości ważne jest także światło i energia, która wibruje we wszechświecie. 

Filia nr 2 MBP zaprasza 14 czerwca (środa) 2023r. o godzinie 17:00 na pasjonującą wyprawę w świat twórczości Aleksandry Walkowicz.

Aleksandra Walkowicz

do góry