Strona główna/Aktualności/Beskid Sądecki i Kotlina Sądecka - spotkanie online

Beskid Sądecki i Kotlina Sądecka - spotkanie online

17 Maja 2021

Miłośników górskich wędrówek zapraszamy 24 maja o godzinie 17.30 na prelekcję online z Sebastianem Tomalą z PTTK Oddział w Sosnowcu.

Celem naszej wyprawy będzie Beskid Sądecki wraz z Kotliną Sądecką. To wyjątkowo urokliwa część Beskidu, tylko częściowo leżąca w granicach Polski. Warto tam się wybrać szczególnie jesienią, by podziwiać kolorowe wzniesienia pasm Radziejowej i Jaworzynki, malutkie chatki i urokliwe schroniska, które napotkamy podczas wędrówek. Słowem - jest to idealne miejsce na piesze wędrówki.


O prowadzącym:
Sebastian Tomala to absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na co dzień pracujący w jednej z sosnowieckich firm. Przewodnik beskidzki, instruktor turystyki, obecnie sprawuje funkcje prezesa zarządu Oddziału PTTK im. A. Janowskiego w Sosnowcu oraz wiceprezesa zarządu Klubu Przewodników Turystycznych im. P. Solarza w Sosnowcu. Od dziecka miłośnik gór i turystyki górskiej, autor kilku publikacji o tematyce krajoznawczej. Poza zdobywaniem szczytów górskich interesuje się mechaniką, modelarstwem oraz fantastyką naukową.

Spotkanie odbędzie się na platformie Teams.

Link do spotkania: KLIK

 Plakat zapowiadający wydarzenie

do góry