Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 647.

Biblioteka OTWARTA!

Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was dobrą wiadomość. Od 30 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi oraz Filia nr 1 i Filia nr 2 będą czynne od poniedziałku do piątku w normalnych godzinach pracy. Filia nr 5, ze względu na chorobę pracownika, będzie czynna we wtorki i czwartki od 10.00 do 15.00. W miesiącu grudniu w soboty biblioteki będą nieczynne.

Obcy swoi - Wisłoczek

W najbliższą środę 02.12.20 o godz. 17:30 Filia Nr 2 proponuje trzecie spotkanie z cyklu ,,Główny Szlak Beskidzki" prowadzone przez Marcina Grabińskiego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z planszówkami!

Tym razem zmiana i widzimy się ONLINE!

Zapomniana wojna i historia GSB

Kolejna górska wędrówka z Marcinem Grabińskim prowadzić będzie ze wsi Smerek przez Cisną do Duszatyna. Będzie to okazja do zapoznania się z historią szlaku, odkrycia cmentarza z "zapomnianej wojny" i udziale w akcji GOPR.

Biblioteka nieczynna

Szanowni Czytelnicy!W trosce o bezpieczeństwo publiczne oraz w związku z dużym wzrostem zachorowań, informujemy, że w dniach od 7 do 29 listopada 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi będzie nieczynna.

Podziel się książką

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży przystąpiła do akcji "Podziel się książką" (organizowanej przez Kinder razem z wydawnictwem Znak).

Czytelnia internetowa nieczynna do odwołania

Prace techniczne i konserwacyjne w czytelni internetowej.

Czeladzka Biblioteka Komiksów - cz. 4 - Horror w komiksie

My jeszcze w halloweenowych nastrojach. Zapraszamy Was do posłuchania Andrzeja, który tym razem wprowadzi nas w klimaty grozy i horroru w komiksach.

Zielone Anioły na Połoninach

Biblioteczna Dwójka serdecznie zaprasza na interesujące podróżnicze wydarzenie online z cyklu: Główny Szlak Beskidzki - wędrówki Marcina Grabińskiego.

Torby nie tylko na zakupy

Chociaż październikowa szarobura i deszczowa pogoda zachęcała raczej do pozostania w domu pod ciepłym kocykiem z książką w ręku, frekwencja na warsztatach Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich nie zawiodła.