• Znaleziono 815 wiadomości.

• Pierwsza
Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Piegi są małe, piegi są duże, piegi odnajdzies

Marcowe zajęcia literacko – plastyczne Filia1 rozpoczęła od '' Bajek pana Krasickiego'', na które przybyły grupa integracyjna 5-latków z Przedszkola Nr 7 i 5-latków z Przedszkola Nr 4.

Wiedzą, jak bezpiecznie kupować w Internecie

Mieszkańcy Czeladzi włączyli się w ogólnoeuropejską kampanię Tydzień z Internetem. 16 marca bieżącego roku wszystkie zainteresowane osoby uczestniczyły w spotkaniu „Bezpieczny e-konsument”, które zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna.

Wiosenne zwyczaje w dawnej Polsce

Na zajęciach literacko- plastycznych z cyklu Przygody między wierszami, przeznaczonych dla dzieci od 4 do 12 lat, uczestnicy dyskutowali na temat zbliżającej się wiosny i zachodzących zmianach w przyrodzie.

Przygody Między Wierszami

Zapraszamy wszystkie dzieci na “Przygody Między Wierszami”.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Wystawa ilustracji Pauliny Strojniak

Od 1 marca do 30 kwietnia w galerii Exlibris MBP przy ul.1 Maja 27 można podziwiać zbiór zabawnych rysunków autorstwa Pauliny Strojniak - studentki krakowskiej ASP.

Teatralna lalka w delegacji

Już po raz drugi Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi ma zaszczyt gościć aktora (lalkę) Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła

Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła – taki był temat tegorocznych warsztatów literacko – plastycznych prowadzonych w czasie ferii w Bibliotece Głównej.

Ferie zimowe w Filii 4

Dla dzieci spędzających ferie w mieście Filia 4 miała przygotowane ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. W zaciszu naszej placówki można było poczytać książki, pograć w gry planszowe oraz pokolorować kolorowanki.

• Pierwsza