• Znaleziono 805 wiadomości.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Odbył się kolejny wykład zorganizowany w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Przyjdź, przeczytam Ci bajeczkę...

9 maja 2016 roku w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom w Filii nr 4 zaproszony gość, radny Patryk Trybulec, czytał sześciolatkom z Przedszkola nr 9 książkę Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków.

Cała Polska Czyta Dzieciom … i my też.

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w dniu 28 kwietnia br. po raz kolejny odwiedziliśmy Przedszkole nr 1.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat na zajęcia plastyczno - edukacyjne.

Tydzień Bibliotek

W dniach 8-15 maja obchodzimy XIII Tydzień Bibliotek, wydarzenie zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Planszówki w bibliotece

Każdego, kto chce świetnie się bawić, przyjemnie spędzać czas wśród rówieśników, a przy okazji poćwiczyć swój umysł i koncentrację – zapraszamy do biblioteki.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład

Biblioteczne podchody

20 maja o godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza dzieci 4-12 lat wraz z opiekunami na Grę miejską-terenową. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest Biblioteka?-Naturalnie! czyli biblioteczne podchody.

Wiosna z seniorem

Filia nr 2, Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Nowopońskiej 227 E Czeladź-Piaski o godz. 16:00 serdecznie zaprasza na uroczysta inaugurację WIOSNY Z SENIOREM.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

18 maja (środa) o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na uroczystą premierę powieści Magdaleny Majcher Jeden wieczór w Paradise.