• Znaleziono 779 wiadomości.

• Pierwsza
Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład

Biblioteczne podchody

20 maja o godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza dzieci 4-12 lat wraz z opiekunami na Grę miejską-terenową. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest Biblioteka?-Naturalnie! czyli biblioteczne podchody.

Wiosna z seniorem

Filia nr 2, Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Nowopońskiej 227 E Czeladź-Piaski o godz. 16:00 serdecznie zaprasza na uroczysta inaugurację WIOSNY Z SENIOREM.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

18 maja (środa) o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na uroczystą premierę powieści Magdaleny Majcher Jeden wieczór w Paradise.

Ziołowe ABC

19 maja (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC
W rakiecie najciekawsza podróż w świecie

Słowami piosenki pt. ,, Leć rakieto'', Filia nr 1 przywitała grupy 5-latków z Przedszkola nr 4 i nr 7 na zajęciach literacko – plastycznych ,, 12 kwietnia Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki''.

Indie południowe

Filia nr 2 w kwietniowe popołudnie przeniosła swych gości do Indii.

Narodziny książki - tajemnice manskryptów

Filia nr 2 serdecznie zaprasza na pokaz multimedialny Daniela Dawidowicza pt. Narodziny książki – tajemnice manuskryptów.

Mały Artysta - 18.04.16

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, który jest obchodzony 18 kwietnia na całym świecie stał się inspiracją do poniedziałkowego spotkania MAŁEGO ARTYSTY.

Czytelniczy flash mob

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, ale my świętowaliśmy już 22 kwietnia, czyli w piątek.

• Pierwsza