• Znaleziono 588 wiadomości.

Najaktywniejsi czytelnicy nagrodzeni

Z okazji tegorocznego Tygodnia Bibliotek Wypożyczalnia dla Dorosłych uhonorowała najaktywniejszych czytelników 2015 roku.

Skąd się biorą książki, kto je napisał i tak

Odpowiedzi na te pytania otrzymały dzieci z "Baśniowej Krainy" (Przedszole nr 9) podczas ostatnich w tym roku szkolnym zajęć w Filii 4.

Spotkanie z Magdą Majcher

Już 9 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Nowopogońskiej 227 E odbędzie się spotkanie z Magdaleną Majcher – autorką od dziecka związaną z dzielnicą Piaski.

Pełna miska dla schroniska

11 czerwca po raz kolejny odbędzie się na terenie MBP Filii nr 2 Czeladź-Piaski akcja "Pełna miska dla schroniska".

Dzień Dziecka w bibliotece

1-ego czerwca 2016 Filia nr 2 nie zapomniała o wyjątkowym święcie w tym dniu.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Czeladzianie na salonach - podsumowanie projektu

Ostatniego maja w gościnnych progach czeladzkiej Biblioteki odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Czeladzianie na salonach, realizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Czeladzi we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną.

Mały Artysta

W czerwcowy poniedziałek 6-stego w Filii nr 2 MBP na Piaskach o godz. 17:00 odbędą się przedwakacyjne zajęcia plastyczne z cyklu MAŁY ARTYSTA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Wymiana książek

W sobotę 4 czerwca 2016r. podczas Nocy Blibliotek w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi (1 Maja 27) odbędzie się Wymiana książek, której zasady określone są w poniższym regulaminie...

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Odbył się kolejny wykład zorganizowany w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.