• Znaleziono 613 wiadomości.

Wakacje w Bibliotece

Inspiracją tegorocznych warsztatów literacko – plastycznych prowadzonych w czasie wakacji w Bibliotece Głównej była twórczość Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy, która charakteryzuje się humorem, rytmicznością i melodyjnością.

Prosto z Iranu

MBP Filia nr 2 (ul. Nowopogońska 227e) zaprasza we wrześniu do oglądania kolejnej ekspozycji fotografii podróżniczej.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Prosto z Iranu
Mały Artysta

19 września (poniedziałek) 2016 roku w Filii nr 2 MBP na Piaskach o godz. 17:00 odbędą się kolejne zajęcia plastyczne z cyklu MAŁY ARTYSTA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Wystawa prac Damiana Compa

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi (ul. 1 Maja 27) serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy  Damiana Compa, który odbędzie się 6 września o godz. 17.00.

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz

Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie zostało odwołane

Wakacyjne niespodzianki

Na koniec wakacji czeladzka biblioteka przygotowała dla najmłodszych i tych trochę starszych niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia literacko – plastyczne w dniach 17.08. - 31.08. 2016 w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00 – 11.00.

Warsztaty z robotyki

W czwartek w Bibliotece odbyły się interaktywne warsztaty z robotyki prowadzone przez specjalistów z Roboparku

Podwieczorek z planszówką

W lipcu Filia 1 gościła seniorów na comiesięcznym „Podwieczorku z planszówką”, który tym razem upłynął nam przy grach ćwiczących umysł i ciało.

Wystawa malarstwa Jolanty Knapek

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Jolanty Knapek pt. Serce wiatru.