• Znaleziono 666 wiadomości.

Ja czytam!

Filia nr 2 Biblioteki w Czeladzi wraz z uczniami i wychowawcami klas I a,b SP nr 7 w Czeladzi nawiązały współpracę promującą "modę na czytanie – jestem dumny, bo czytam" będącej częścią kampanii JA CZYTAM.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ja czytam!
Mały Artysta

Listopadowa aura za oknem nastraja do ocieplenia naszych domowych pomieszczeń ciepłem światła świec. Dlatego na zajęciach Małego Artysty dzieci wykonywały lampiony.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Dyskusyjny Klub Książki

Na listopadowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki rozmowa toczyła się wokół "Szmaragdowej tablicy" Carli Montero, książki, w której miłośnicy przygód, historii i perypetii miłosnych znajdą coś dla siebie.

Tyle zejść, ile wejść - życzą sobie wpinacze

Barwną i fascynującą, ale też bardzo przyziemną i prawdziwą rzeczywistość zdobywcy wysokich gór przedstawił nam na czwartkowym spotkaniu Sławek Olejniczak.

Andrzejkowe wróżby z książką w tle

"Bodaj się to spełniło, co się w tę noc każdemu przyśniło”

Mikołajkowa akcja na rzecz schroniska

3 grudnia 2016 roku od godz. 10.00-15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi (ul. 1 Maja 27) trwać będzie mikołajkowa akcja zbiórkowa, z której dary w całości zostaną przekazane Miejskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu.

Ziołowe ABC

1 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC
Przygody Między Wierszami - Dzień Czarnego Kota

Mogą być szare, białe, w łaty, rude no i oczywiście czarne! Czy czarne koty przynoszą pecha? Według nas nie!

Czytanki - Niespodzianki Z wizytą u Asterixa

W piątkowe popołudnie wybraliśmy się w niezwykłą podróż do Francji. Naszym przewodnikiem po kraju Asterixa i Obelixa była Pani Bożena Baran – Prezes Towarzystwa Przyjaźni Polsko – Francuskiej, Oddział w Czeladzi.

Biblioteka i nowoczesne technologie

Na warsztaty z trudnej sztuki programowania przestrzennego przyszli młodzi miłośnicy i entuzjaści nowinek technologicznych, dla których komputery nie mają tajemnic.