• Znaleziono 521 wiadomości.

• Pierwsza
Ziołowe ABC

21 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC
Czytanki-niespodzianki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat na zajęcia plastyczno - edukacyjne.

Wystawa zdjęć Iwony Filipowicz

Filia Nr 2 rozpoczyna już świętowanie, więc zapraszamy Panowie i Panie, do Biblioteki, całymi tłumami, obejrzeć zdjęcia związane z książkami!

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Odbył się kolejny wykład zorganizowany w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

100 jubileuszowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksi

W niecodziennych okolicznościach odbyło się marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, gdyż Klub, który narodził się z zamiłowania do książek i chęci dyskutowania o nich, obchodził jubileuszowe- setne już spotkanie!

"Czytam w podróży... Herberta" 2016

6 kwietnia (środa) zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji "Czytam w podróży... Herberta" 2016

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Piegi są małe, piegi są duże, piegi odnajdzies

Marcowe zajęcia literacko – plastyczne Filia1 rozpoczęła od '' Bajek pana Krasickiego'', na które przybyły grupa integracyjna 5-latków z Przedszkola Nr 7 i 5-latków z Przedszkola Nr 4.

Wiedzą, jak bezpiecznie kupować w Internecie

Mieszkańcy Czeladzi włączyli się w ogólnoeuropejską kampanię Tydzień z Internetem. 16 marca bieżącego roku wszystkie zainteresowane osoby uczestniczyły w spotkaniu „Bezpieczny e-konsument”, które zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna.

Wiosenne zwyczaje w dawnej Polsce

Na zajęciach literacko- plastycznych z cyklu Przygody między wierszami, przeznaczonych dla dzieci od 4 do 12 lat, uczestnicy dyskutowali na temat zbliżającej się wiosny i zachodzących zmianach w przyrodzie.

• Pierwsza