• Znaleziono 580 wiadomości.

Palcem po mapie

20 września w Domu Pomocy Społecznej „Senior” odbyły się pierwsze zajęcia dla miłośników podróży - „Palcem po mapie”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Palcem po mapie
MAŁY ARTYSTA, czyli rysowanie, malowanie oraz inn

Wspomnienia z wakacji pod tym hasłem odbyły się pierwsze powakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci.

Kurs komputerowy w Domu Seniora

Na początku września odbyło się uroczyste zakończenie kursu komputerowego „My się Myszy nie boimy”, prowadzonego przez Filię nr 1 dla pensjonariuszy DPS „Senior” w Czeladzi.

Kłamcianka towarzyska

12 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 1 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z planszówką”.

Bombowy Iran? Czyli obalamy mity na temat Islamski

4 października o godzinie 18:00 Filia nr 2 na Piaskach zaprasza na pokaz multimedialny poświęcony Iranowi. Będzie to też ostatni moment na podziwianie wystawy zdjęć zrobionych przez członków Stowarzyszenia  Republika Podróżnika.

Niesprawne ręce mogą wiele

Wernisaż wystawy Damiana Compa otworzył nowy sezon kulturalny w czeladzkiej bibliotece.

Seniorzy w natarciu

Miło nam poinformować o współpracy MBP Filii nr 1 z Domem Pomocy Społecznej ,,Senior'', która nabrała rumieńców latem tego roku.

Wakacje w Bibliotece

Inspiracją tegorocznych warsztatów literacko – plastycznych prowadzonych w czasie wakacji w Bibliotece Głównej była twórczość Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy, która charakteryzuje się humorem, rytmicznością i melodyjnością.

Prosto z Iranu

MBP Filia nr 2 (ul. Nowopogońska 227e) zaprasza we wrześniu do oglądania kolejnej ekspozycji fotografii podróżniczej.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Prosto z Iranu
Mały Artysta

19 września (poniedziałek) 2016 roku w Filii nr 2 MBP na Piaskach o godz. 17:00 odbędą się kolejne zajęcia plastyczne z cyklu MAŁY ARTYSTA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta