• Znaleziono 712 wiadomości.

Podróże Małego Artysty

W MBP Filii nr 2 w ostatnią środę miesiąca tj. 29 marca o godzinie 17:00 odbędą się kolejne kreatywne warsztaty dla dzieci pod tytułem Podróże Małego Artysty.

Świąteczna prezentacja Przedszkola

Kolorowo, wesoło i świątecznie już się zrobiło w Filii nr 2 oraz w centrum Piasków.

Pejzaże

Od początku marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 1 oglądać można wystawę malarstwa Jadwigi Koch.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Pejzaże
Straszne historie ze świata roślin

Rośliny powszechnie postrzegane są jako nieruchome organizmy, niezauważalnie wykorzystujące zasoby środowiska (wodę, dwutlenek węgla i sole mineralne).

Sztuka i wnętrza

Filia 4 MBP (ul. 35 Lecia 1a) zaprasza na wystawę Katarzyny Nowak pt. Sztuka i wnętrza.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

28 marca (wtorek) 2017 roku o godzinie 17:00 w progach MBP Filii nr 2 ponownie zagości czeladzka autorka powieści obyczajowych Magdalena Majcher.

Alfabet duma rozpiera, że ważna jest każda lite

Alfabet duma rozpiera, że ważna jest każda litera - pod takim tytułem odbyły sie zajęcia w Filii 4 dla dwóch grup sześciolatków z Przedszkola nr 9.

Ziołowe ABC

23 marca (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC

Materiał do ćwiczeń (kurs tańca) dla Seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Kurs tańca UTW