• Znaleziono 698 wiadomości.

Ogłoszenie dotyczące konsultacji społecznych ws

Komunikat Burmistrza Miasta Czeladź o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Czeladź do związku metropolitalnego.

Teatrzyk mima

12 kwietnia 2017 (godz. 16.00-17.30), Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat, na zajęcia aktorskie: “Teatrzyk mima”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Teatrzyk mima
Wielkanocna wycieczka dzieci

Piękna, wtorkowa pogoda sprzyjająca porannym spacerom była świetnym pretekstem do odwiedzin Biblioteki na Piaskach.

Bingo!!!

Na kwietniowym Podwieczorku z planszówką emocji było co nie miara.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Bingo!!!
Podróży po Chinach ciąg dalszy

Podczas drugiego chińskiego spotkania w bibliotece odbyliśmy podróż po nieznanych nam dotąd tematach.

Dyskusyjny Klub Książki

Na minionym, marcowym już spotkaniu Dyskusyjny Klub Książki omawiał przejmującą lekturę pt.: Żona Mormona, będącą pamiętnikiem Mormonki.

w sprawie zamiaru likwidacji filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi

Wielkanocny kiermasz w Filii 2

Świąteczne rękodzieło Agnieszki Ziarko i Renaty Pstrowskiej jest kolejną propozycją Filii nr 2.

Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Skowronem

20 kwietnia (czwartek) 2017 roku o godzinie 17:30 w progach MBP ponownie zagości czeladzki bard i poeta Arkadiusz Skowron.

Ziołowe ABC

13 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Adamem Opoką w ramach cyklu Ziołowe ABC.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ziołowe ABC