• Znaleziono 539 wiadomości.

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz

Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie zostało odwołane

Wakacyjne niespodzianki

Na koniec wakacji czeladzka biblioteka przygotowała dla najmłodszych i tych trochę starszych niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia literacko – plastyczne w dniach 17.08. - 31.08. 2016 w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00 – 11.00.

Warsztaty z robotyki

W czwartek w Bibliotece odbyły się interaktywne warsztaty z robotyki prowadzone przez specjalistów z Roboparku

Podwieczorek z planszówką

W lipcu Filia 1 gościła seniorów na comiesięcznym „Podwieczorku z planszówką”, który tym razem upłynął nam przy grach ćwiczących umysł i ciało.

Wystawa malarstwa Jolanty Knapek

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Jolanty Knapek pt. Serce wiatru.

Nieobozowa Akcja Letnia 2016

Nieobozowa Akcja Letnia to harcerskie półkolonie dla najmłodszych organizowane przez Miasto Czeladź i Harcerski Krąg Seniorów.

Francja w literaturze - wystawa

Z okazji roku francuskiego Filia nr 2 po raz kolejny serdecznie zaprasza w swoje progi na oglądanie wystawy pt. "Francja w literaturze".

Podziękowania za wsparcie akcji "Pełna miska dla

Podziękowania dla Dyrekcji MBP oraz pracowników Filii nr 2 Czeladź-Piaski za wsparcie akcji "Pełna miska dla schroniska".

Uniwersytet Trzeciego Wieku - zakończenie roku ak

We wtorek odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.