• Znaleziono 505 wiadomości.

Paryż mniej znany

W czerwcu Filia nr 2 zaprasza do oglądania zdjęć stolicy miłości w obiektywie Marii Czepiel.

Jeden wieczór w Paradise

18 maja (w najszczęśliwszym dniu roku) w MBP w Czeladzi odbyła się uroczysta premiera książki Magdaleny Majcher "Jeden wieczór w Paradise."

Tajemnice manuskryptów

Wśród majowych imprez związanych z książką, Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaproponowała kolejne ciekawe spotkanie, które odbyło się w dniu 12.05.2016 r.

Z wizytą u latarnika

Na rozmowę o pisarzu Henryku Sienkiewiczu, w jego w 170 rocznicę urodzin, Filia nr 1 zaprosiła dzieci ze świetlicy Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny.

Radni czytają dzieciom

W ostatni wtorek w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom odwiedziła nas Pani Radna Irena Owczarz oraz Tygryski z Przedszkola nr 1.

W maju jak w raju

W ramach comiesięcznych zajęć twórczych - ,,Przygody między wierszami'', przygotowywanych dla dzieci od 5 do 12 lat.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy wykład.

Biblioteka Inspiruje

W Tygodniu Bibliotek (09.05 – 15.05) Filia 1 zaprosiła seniorów na ,,Podwieczorek z planszówką''.

Mały Artysta - 09.05.16

Dzieci swoim Mamom...czyli Dzień Matki z Biblioteką

Czeladzianie na salonach

Od marca Miejska Biblioteka Publiczna razem ze Stowarzyszeniem Miłośników Czeladzi realizuje projekt Czeladzianie na salonach.