• Znaleziono 666 wiadomości.

DZIEŃ KOBIET Z KSIĄŻKĄ I NIE TYLKO...

Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 oraz Klub Seniora WRZOS MOPS w Czeladzi zapraszają dnia 8.03.2017 roku (w środę) o godz. 15:30 wszystkich seniorów z naszego miasta na spotkanie "DZIEŃ KOBIET Z KSIĄŻKĄ I NIE TYLKO..."

Bingo!

Marzec rozpoczęliśmy "Podwieczorkiem z planszówką". Nasi seniorzy po raz kolejny zagrali w biblioteczne BINGO.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Bingo!
Niech żyje bajkowy bal!

Tegoroczny karnawał zakończyliśmy wspaniałym Bajkowym Balem Karnawałowym.

Wspomnienie Andrzeja Wajdy przez Dyskusyjny Klub K

Lutowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki było wspomnieniem mistrza polskiej kinematografii – Andrzeja Wajdy.

Zawodowcy czytają dzieciom

Od lutego kontynuujemy comiesięczne spotkania Zawodowcy czytają dzieciom w ramach ogólnopolskiej kampanii Cała Polska czyta dzieciom.

Spotkanie z Arunem Milcarzem i jego Kabaretem Podr

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza 23 lutego o godz. 10.00 na spotkanie z Arunem Milcarzem i jego Kabaretem Podróżniczym pt. M jak Madagaskar.

Dzień Pizzy w bibliotece

W lutym na Filii 1 było karnawałowo i smakowicie! Już drugiego dnia miesiąca 6-latki z Przedszkola nr 4 zaserwowały nam pyszną pizzę!

Gorąca zima

Czy wiemy jak wygląda zima w ciepłych krajach? Pod takim hasłem Filia 1 rozgrzała przybyłych gości na lutowe Przygody między wierszami.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Gorąca zima

Podróże Małego Artysty to nowa oferta Biblioteki na Piaskach.