• Znaleziono 505 wiadomości.

Podwieczorek z planszówką

W lipcu Filia 1 gościła seniorów na comiesięcznym „Podwieczorku z planszówką”, który tym razem upłynął nam przy grach ćwiczących umysł i ciało.

Wystawa malarstwa Jolanty Knapek

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Jolanty Knapek pt. Serce wiatru.

Nieobozowa Akcja Letnia 2016

Nieobozowa Akcja Letnia to harcerskie półkolonie dla najmłodszych organizowane przez Miasto Czeladź i Harcerski Krąg Seniorów.

Francja w literaturze - wystawa

Z okazji roku francuskiego Filia nr 2 po raz kolejny serdecznie zaprasza w swoje progi na oglądanie wystawy pt. "Francja w literaturze".

Podziękowania za wsparcie akcji "Pełna miska dla

Podziękowania dla Dyrekcji MBP oraz pracowników Filii nr 2 Czeladź-Piaski za wsparcie akcji "Pełna miska dla schroniska".

Uniwersytet Trzeciego Wieku - zakończenie roku ak

We wtorek odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uwaga! Informacja dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy nie mogli odebrać dyplomów podczas zakończenia roku akademickiego.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na uroczyste zakończenie roku akademickiego.

Pełna miska dla schroniska

11 Czerwca po raz piąty na terenie Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi odbyła się akcja Pełna miska dla schroniska.

Spotkanie z Marią Czepiel

Dnia 16 czerwca 2016 r. Filia nr 2 MBP w Czeladzi miała przyjemność gościć delegacje francuską. Wydarzenie to miało miejsce przy okazji pokazu multimedialnego pani Marii Czepiel – Paryż mniej znany.