• Znaleziono 505 wiadomości.

Spotkanie z Agatą Kołakowską

W czwartek 27 października o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi (ul. 1 Maja 27) zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską.

Spotkanie z Jackiem Pikułą

11 października (wtorek) 2016 r. o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbędzie się promocja książki Jacka Pikuły "Skrawek Nieba. Poradnik nieporadny".

Spotkanie z Katarzyną Zychlą

Miejska Biblioteka Publiczna (ul. 1 Maja 27) serdecznie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Zychlą, które odbędzie się 4 października o godz. 10.00

Dojrzałe piękno - jak zdrowo żyć i dobrze wygl

Od 1 do 8 października w Czeladzi trwać będą Czeladzkie Senioralia 2016.

Spotkania między wierszami

Do królestwa bajek Ewy Szelburg-Zarembiny Filia nr 1 zaprosiła dzieci w ramach comiesięcznego cyklu spotkań „Przygody między wierszami”.

Palcem po mapie

20 września w Domu Pomocy Społecznej „Senior” odbyły się pierwsze zajęcia dla miłośników podróży - „Palcem po mapie”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Palcem po mapie
MAŁY ARTYSTA, czyli rysowanie, malowanie oraz inn

Wspomnienia z wakacji pod tym hasłem odbyły się pierwsze powakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci.

Kurs komputerowy w Domu Seniora

Na początku września odbyło się uroczyste zakończenie kursu komputerowego „My się Myszy nie boimy”, prowadzonego przez Filię nr 1 dla pensjonariuszy DPS „Senior” w Czeladzi.

Kłamcianka towarzyska

12 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 1 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z planszówką”.

Bombowy Iran? Czyli obalamy mity na temat Islamski

4 października o godzinie 18:00 Filia nr 2 na Piaskach zaprasza na pokaz multimedialny poświęcony Iranowi. Będzie to też ostatni moment na podziwianie wystawy zdjęć zrobionych przez członków Stowarzyszenia  Republika Podróżnika.