• Znaleziono 744 wiadomości.

• Ostatnia
Warsztaty rękodzieła

Uwaga! uwaga! Już są zapisy na październikowe warsztaty. Data: 9 października godz. 17.00.

Seniorzy 60+ pojadą na wycieczkę

Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Bożena Podgórska, zapraszają w dniu 24 października 2019 r. Seniorów 60+ na wycieczkę pt. "Kultura wysoka, czyli między muzyką a literaturą".

O żeglarstwie i nie tylko...

Wznawiamy cykl "W obiektywie życia". Biblioteczna Dwójka zaprasza seniorów do uczestnictwa we wrześniowym spotkaniu.

W krainie teatru

Czy bibliotekę można połączyć z teatrem? Dwójka na Piaskach udowodni, że tak.

Etno warsztaty

Wakacyjne zajęcia plastyczno-literackie w czeladzkiej bibliotece upłynęły pod hasłem Etno warsztaty.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Etno warsztaty
Mała Książka - Wielki Człowiek - Startujemy!

Nasza Biblioteka otrzymała już Wyprawki Czytelnicze, więc rozpoczynamy ich przekazywanie Małym Czytelnikom. Wyprawki wydajemy dzieciom z roczników 2013–2016. Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które nimi zostaną.

Salon odrzuconych

Po wakacyjnej przerwie w działaniach kulturalnych Filia nr 2 wraca z nową mocą i pomysłami. Salon odrzuconych - wystawa malarstwa Czeladzkiej Grupy Artystycznej POINT to nasza najnowsza propozycja.

Spotkanie z Magdaleną Majcher

Jesienią, a dokładnie 24 września o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z czeladzianką Magdaleną Majcher, tegoroczną laureatką Nagrody Miasta.

Czeladzki Słowik

Wszystkich seniorów lubiących muzykę, taniec, śpiew zapraszamy na spotkanie taneczno-wokalne w Filii nr 1!

Kolor i forma. Skarby z Huty Szkła Gospodarczego

Szklane kury na łakocie, kolorowe patery na ciasta, wazony w wielu formach i kolorach towarzyszą nam na co dzień lub pamiętamy je z domu rodzinnego.

• Ostatnia