• Znaleziono 352 wiadomości.

• Ostatnia
Świętujemy kolejne Urodziny Piasków!

Zapraszamy na jedną z największych imprez plenerowych w mieście! W weekend 8-10. września czeka na Was moc atrakcji - poniżej pełny harmonogram:

PODRÓŻE MAŁEGO ARTYSTY

Serdecznie zapraszamy 20.09.17 (środa) o godz.17.00 do Filii nr 2 na wrześniowe spotkanie PODRÓŻE MAŁEGO ARTYSTY o tematyce wspomnieniowej - Mój reportaż z wakacji.

Narodowe Czytanie na Piaskach

W sobotę 2 września, odbyło się pierwsze czeladzkie Narodowe Czytanie. W tym roku cała Polska odczytywała najbardziej znane fragmenty "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego; młodopolskiego dramatu pełnego symboli i odniesień.

GOOD MORNING WIETNAM - Kochanowski w Azji

Dnia 26.09.2017 r. o godz. 17:00 w Filii Nr 2 odbędzie się spotkanie podróżnicze pt. GOOD MORNING WIETNAM – Kochanowski w Azji.

GRY PLANSZOWE - WSPANIAŁA ZABAWA

W czasie wakacji dzieci chętnie korzystały z oferty Filii nr 2 - gier planszowych, będących zawsze doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu oraz alternatywą dla telewizji i komputera czy smartfona. Na taką dobrą zabawę zapraszamy przez cały rok.

JAK Z BAJKI - prezentacja plastyczna Niepubliczneg

Pszczółka Maja z Guciem, Bolek i Lolek oraz Smerfy to jedne z wielu bajkowych postaci, które zagościły w Bibliotece na Piaskach.

Wakacje w Bibliotece - podsumowanie

Tegoroczne warsztaty literacko - plastyczne zostały zorganizowane pod wspólnym hasłem Wakacje w Bibliotece.

Wystawa fotografii Dawida Markiewicza

"Into the Wild" - to tytuł (wieloznaczny) wystawy fotograficznej Dawida Markiewicza, która będzie prezentowana od 27 sierpnia do 30 września 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi. Natomiast w dniu 8 września o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem zdjęć.

Narodowe Czytanie 2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi we współpracy z Muzeum Saturn serdecznie zaprasza 2 września od godz. 16:00 do 18:00 na Plac Viannaya przy Kopalni Kultury (ul. Trznadla 1), gdzie po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Narodowe Czytanie.

40 lat TKKF Czeladź

Do 25 sierpnia w Galerii Exlibris MBP prezentowana będzie wystawa 40-lecie TO TKKF Czeladź Saturn. Zdjęcia, puchary, medale to tylko część z bogatego dorobku czeladzkiego Koła.

• Ostatnia