• Znaleziono 579 wiadomości.

• Ostatnia
Siłownia umysłu - trening metodą neurofeedback

Filia nr 2 w poniedziałkowe popołudnie dla Seniorów gościła panią psycholog Małgorzatę Kozak-Buchalik, która zapoznała zgromadzonych z nowa metodą aktywności mózgu.

Kartka, kredki i skarpetki

Motywem przewodnim październikowych warsztatów z cyklu Kartka, kredki i skarpetki była kultura skandynawska.

Przedpremierowy wieczór Magdaleny Majcher w czela

30 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher.

Jesienne wianki

Kolorami jesień się zaczyna... tak też malowniczo i barwnie było na ostatnich warsztatach florystycznych, kiedy robiłyśmy jesienne wianki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Jesienne wianki
Startujemy z Biblioteką

Nasze zajęcia mają na celu rozwijanie dziecięcych zdolności intelektualne i manualne. Sześciolatki z Przedszkola nr 4 przekonały się jak ważne są "Sprawne ręce".

Odmieniona dwójka

Na ścianie biblioteki F2 na Piaskach pojawił się nowy mural autorstwa Krzysztofa i Michała Powałki. Symbolizuje on połączenie nowoczesności z tradycją.

Autorka z Francji z wizytą w "Dwójce"

Dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 7 na Piaskach spotkała niecodzienna przyjemność. Było to spotkanie z Barbarą Wicher, autorką i tłumaczką książek dla dzieci i młodzieży.

Szydełkowanie z seniorami

Październikowe zajęcia - MiksSenior odbyły się w ciepłej, domowej atmosferze. Przy kawie, herbacie i słodkościach seniorzy zgłębiali tajniki szydełkowania.

EksperymentujeMy

EksperymentujeMy to cykl zajęć dla przyszłych naukowców, dzieci w wieku 6 - 12 lat, ciekawych świata. Mleko nie tylko do picia – czy można stworzyć mleczne arcydzieło?

Dyskusyjny Klub Książki

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki poświęciliśmy literaturze górskiej i ludziom gór, którzy dotarli w miejsca dla większości osób niedostępne.

• Ostatnia