• Znaleziono 613 wiadomości.

• Ostatnia
Kiermasz świąteczny rękodzieła

W bibliotecznej "DWÓJCE" zrobiło się już świątecznie i czuć nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a to za sprawą corocznego kiermaszu.

Mała Książka - Wielki Człowiek

W pilotażowej edycji kampanii społecznej "Mała Książka - Wielki Człowiek", realizowanej przez Instytut Książki w ramach promocji czytelnictwa wśród trzylatków, wzięło już udział prawie 22 tys. dzieci.

OGŁOSZENIE

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi ogłasza konkurs ofert na wynajem części lokalu użytkowego przy ul. Trznadla 1 Nr Dz. 26/7 arkusz mapy 47, przeznaczonego na działalność kulturalno-edukacyjną, na czas oznaczony od 01 stycznia 2019 do 31 grudnia 2020.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Wieczór z gitarą i poezją

Filia nr 2 serdecznie zaprasza 17 grudnia o godzinie 17:00 na wieczór z gitarą i poezją.

Sacrum Polskie w Dwójce

Galeria bibliotecznej "Dwójki" ponownie gości w tym roku malarstwo Krzysztofa Zięcika.

Japonia - Natura i Technika

W środowe popołudnie – 28 listopada mali globtroterzy powrócili do kraju "kwitnącej wiśni", aby dokończyć swoją podróż.

Podróże Wikingów

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 łączy pokolenia, organizując zajęcia dla starszych i bardzo młodych czytelników.

O miłości w dwudziestoleciu międzywojennym

Oferty zajęć dla seniorów organizowanych przez Filię nr 1 wzbudzają coraz większe zainteresowanie.

Listopadowe rozmaitości

Listopad w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MBP upłynął pod znakiem imprez i najróżniejszych działań, począwszy od warsztatów z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości, a skończywszy na zajęciach z okazji święta pluszowego misia.

Rapsodia polska - poezja i malarstwo Krzysztofa Zi

Świętując stulecie odzyskania niepodległości, 13 grudnia o 17.30 Miejska Biblioteka w Czeladzi serdecznie zaprasza na wieczór patriotyczny "Rapsodia polska" Krzysztofa Zięcika.

• Ostatnia