• Znaleziono 428 wiadomości.

• Ostatnia
SACRUM ZAGŁĘBIOWSKIE W DWÓJCE

Przełom roku 2017/2018 w galerii bibliotecznej Dwójki na Piaskach należy do Krzysztofa Zięcika. Artysta zapisał się już na trwałe w pejzażu czeladzkiej kultury.

Podwieczorek z Planszówką

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do Filii nr 1 na Podwieczorek z planszówką.

Bieszczady - magiczna kraina

16 stycznia 2018 r. o 17.30 zapraszamy do Biblioteki na prezentację pt. Bieszczady -magiczna kraina.

Makramowe sploty

15 stycznia (poniedziałek) 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty rękodzieła.

Kulinarna podróż po smakach i tradycjach Świąt

Świąteczną podróż kulinarną odbyli seniorzy podczas drugiego spotkania z cyklu W obiektywie życia - Poniedziałkowy Klub Seniora w Dwójce.

O choinka!

Grudniowe zajęcia literacko – plastyczne w Filii nr 1 wprowadziły dzieci z Przedszkoli nr 7 i 4 w magię Świąt. Kim jest Holenderski pomocnik św. Mikołaja?. Tego mogły dowiedzieć się właśnie u nas.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: O choinka!
Zręczne ręce

Ostatnie w tym roku Przygody między wierszami przebiegły w świątecznej atmosferze. Po krótkiej pogadance na temat różnych zwyczajów bożonarodzeniowych w Polsce, jak również za granicą i obejrzeniu książeczek tematycznych, uczestnicy rozpoczęli część praktyczną.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zręczne ręce
Podwieczorek z planszówką

Na przedświątecznym Podwieczorku z Planszówką panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Gra w kalambury i państwa - miasta to ulubiona rozrywka umysłowa naszych gości.

Wesołych Świąt!

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i nowy, nadchodzący rok 2018 szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności wszystkim Czytelnikom, Sympatykom i Mieszkańcom życzą Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi

Podróże Małego Artysty - Zimowe zabawy

Czas grudniowych dni to okres Świat Bożego Narodzenia ale przecież nie tylko. Te dni są związane z wieloma tradycjami o tej porze roku.

• Ostatnia