• Znaleziono 539 wiadomości.

• Ostatnia
Czeladź na fotografiach Jerzego Żymirskiego w bi

Filia Nr 2 ma przyjemność zaprezentować istotną dla mieszkańców wędrującą wystawę o Czeladzi.

Wakacje w Bibliotece

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi cykl warsztatów literacko - plastycznych przeznaczonych dla naszych najmłodszych czytelników.

Startujemy z akcją Wyprawki Czytelnicze dla trzyl

Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki, a wraz z nim Miejska Biblioteka Publiczna rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Mała książka - wielki człowiek”. Nie pozostajemy w tyle! Zaczynamy nową akcję.

Narodowe Czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi oraz Muzeum Saturn serdecznie zapraszają do udziału w siódmej edycji Narodowego Czytania.

Czym się różni supeł od węzła?

Wakacje często zaskakują niespodziewanymi historiami. Jak przetrwać na bezludnej wyspie lub statku szarganym wiatrem, w jaki sposób odnaleźć drogę do domu?

Wakacyjny survival

Podczas wakacji nie próżnujemy! Zapraszamy młodzież uczęszczającą do świetlicy Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny - Filia w Czeladzi na cykl zajęć: Wakacyjny survival.

Dyskusyjny Klub Książki

Na ostatnim, tuż przed przerwą wakacyjną, spotkaniu DKK rozmawialiśmy o książce Kim Holden, mogłoby się wydawać smutnej, bo poruszającej temat nieuleczalnie chorej, młodej dziewczyny.

Mała Książka - Wielki Człowiek

Z przyjemnością informujemy naszych Czytelników, że Biblioteka zakwalifikowała się do projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek", skierowanym do trzyletnich miłośników książek.

Wakacje w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi ul. 1 Maja 27, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wieku 7 - 12 lat na warsztaty literacko - plastyczne.

Sycylia

Finisaż wystawy fotografii "Pod niebem Sycylii. Wyspa, jej morze, sztuka i kultura”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Sycylia
  • Ostatnia