• Znaleziono 760 wiadomości.

• Ostatnia
Idzie jesień przez park

16 października w Filii 4 odbył się wernisaż wystawy "Idzie jesień przez park". Wystawa prezentuje obrazy namalowane podczas VIII Czeladzkich Plenerów Osób Niepełnosprawnych.

Z książką w świecie zwierząt

Październik to miesiąc, w którym szczególnie kładzie się nacisk na los zwierząt. Troską, jednak powinniśmy otaczać je przez cały rok.

Wieczór poezji w Filii nr 2

Coraz krótsze dni skłaniają ku refleksji. Jesień jest porą, w której warto zwolnić i zastanowić nad tym co w życiu jest ważne. Szczególnego znaczenia nabiera to w świecie, który na co dzień pędzi w zawrotnym tempie.

Indyjskie przekąski

Zgodnie z obietnicą udostępniamy przepisy na indyjskie przekąski, które można było spróbować w czasie Nocy Bibliotek.

Vademecum wędkarstwa

Chciałbyś uprawiać wędkarstwo, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie wiesz, jaki sprzęt jest do tego potrzebny i gdzie można go kupić?

To była niezapomniana Noc

5 października po raz kolejny czeladzka Biblioteka uczestniczyła w V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek.

Wystawa

Ze względu na duże zainteresowanie czas trwania wystawy został przedłużony do 31 grudnia 2019 roku. Serdecznie zapraszamy !

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wystawa
Światowy Dzień Zwierząt

Październik miesiącem zwierząt. Skąd wzięła się ta koncepcja? Już w połowie ubiegłego wieku naukowcy zastanawiali się nad sposobem, dzięki któremu będzie można lepiej chronić zwierzęta.

Obrazy Jana Miciora

Malarstwo już na stałe zagościło w bibliotece na Piaskach. Aktualnie prezentujemy obrazy Jana Miciora.

Muzyka odcieni - o malarstwie światowym

Słowo, obraz i dźwięk. Wszystko to złożyło się w jedną całość.

• Ostatnia