• Znaleziono 495 wiadomości.

• Ostatnia
Tydzień Bibliotek 8 - 15 maja 2018 r.

Hasło tegorocznej edycji : "(Do)Wolność Czytania"

Święto książki

W poniedziałek Czeladź przeżyła lekki szok. Ulicami miasta przeszedł korowód barwnych, rozkrzyczanych postaci.

Jak żyć zdrowo

Nie od dziś wiadomo, że jeśli chodzi o zdrowie, to najważniejsza jest profilaktyka.

Podwieczorek z planszówką

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na gry planszowe.

23 kwietnia - święto książki

W poniedziałek 23 kwietnia w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży otwarta została "Poradnia leczenia książką". I chociaż działała tylko przez jeden dzień pomogła wielu niezdecydowanym czytelnikom w wyborze ciekawej lektury.

Mikssenior

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rękodziełem seniorów na zajęcia do Filii nr 1 (ul. 11 Listopada 8).

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikssenior
KRAJE AFRYKI PÓŁNOCNEJ

Podróże Małego Artysty 18 kwietnia br. w środę powróciły na Filię nr 2 w nowej odsłonie. Pomysły i ich realizacja tym razem jest dziełem dzieci.

Wycieczka do Krakowa dla Seniorów 60+

Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Bożena Podgórska zapraszają Seniorów 60+ na wycieczkę pt. Kraków szlakiem literatury w dniu 25 maja 2018 r.

Miejskie Gospodynie nadal w akcji

Kolejne warsztaty Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich przeszły do historii. Dużo się działo – było gwarnie, szumnie i wesoło, ale jednocześnie precyzyjnie, dokładnie i w pełnym skupieniu.

Andrzej Herman w Galerii Jednego Obrazu

W Galerii Jednego Obrazu w Filii nr 2 przedstawiamy wspomnienie z Mazur: obraz pt.: "Zatoka Szyba" namalowany w 2013 roku przez Andrzeja Hermana.

• Ostatnia