• Znaleziono 521 wiadomości.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Filia nr 2 wraz z Przedszkolem Publicznym nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia oraz Niepublicznym Przedszkolem BAJKA będzie uroczyście obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z wizytą u Asterixa

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4 – 8 lat na zajęcia plastyczno – edukacyjne pt.: Z wizytą u Asterixa, 18.11.2016 o godz. 17.00.

Spotkanie z Cezarym Janem Lisem

Listopadowe spotkanie w Filii nr 2 z autorem książek z zakresu tajemnic II wojny światowej Cezarym Janem Lisem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Francja oczami dziecka

MBP Filia nr 2 prezentuje kolejną ekspozycję z okazji Roku Francuskiego.

Mały Artysta

MBP Filia nr 2 zaprasza na warsztaty plastyczne 21 listopada (poniedziałek) 2016 o godzinie 17:00.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Uniwersytet Trzeciego Wieku

W dniu 09.11.2016 odbył się kolejny z cyklu wykładów przygotowanych dla Słuchaczy Czeladzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przez naszego partnera Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W sobotę 12 listopada 2016 r. Biblioteka Główna wraz z placówkami będzie nieczynna.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Spotkanie z Jolantą Klimek (Bąk)

17 listopada (czwartek) o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie z Jolantą Klimek (Bąk) , którą zainteresowania i tematyka wierszy pretendują do miana "łąkowej poetki".

Warsztaty kodowania Fincha

Pod koniec października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyli w warsztatach kodowania zorganizowanych w bibliotece w ramach projektu "Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę".

Spotkanie z Agatą Kołakowską

27 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbyło się spotkanie z autorką lubianych i chętnie czytanych powieści – Agatą Kołakowską.