• Znaleziono 588 wiadomości.

Gorąca zima

Czy wiemy jak wygląda zima w ciepłych krajach? Pod takim hasłem Filia 1 rozgrzała przybyłych gości na lutowe Przygody między wierszami.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Gorąca zima

Podróże Małego Artysty to nowa oferta Biblioteki na Piaskach.

Relacja filmowa z Muzycznej Randki z Jackiem Kawalcem, która odbyła się w Kopalni Kultury z okazji walentynek.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, pracownicy MBP Filii nr 1, przeprowadzili zajęcia ze słuchaczami UTW.

Bajkowy bal karnawałowy

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP w Czeladzi serdecznie zaprasza wszystkie dzieciaki na Bajkowy bal karnawałowy, który odbędzie się 23 lutego 2017 w murach naszej biblioteki na ul. 1 Maja 27.

Boliwia - spotkanie z Eweliną Góral

Niewiele jest takich miejsc na świecie, w których w tym samym czasie można zachorować na chorobę morską oraz wysokościową. Na jeziorze TITICACA to jak najbardziej możliwe!

Zimowe zajęcia dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat na kolejne zajęcia z cyklu Czytanki-niespodzianki pt. Zima u Królowej Śniegu.

Wystawa Zagłębiarek w czeladzkiej bibliotece

Babka z Piasków, Nerka Gierka, Pogoń za Ślimakiem, czy Trójkąt Trzech Cesarzy – twórczy duet Zagłębiarki zaprasza na wystawę o Zagłębiu Dąbrowskim, jakiego jeszcze nie znacie.

Wojciech Cejrowski poleca!

2 marca (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Corso, którego cykl o archeologu i awanturniku Robercie Karczu do tego stopnia wciągnął Wojciecha Cejrowskiego, że został jego wydawcą.

Informacja o chórze

20 lutego (poniedziałek) o godzinie 15:00 w Kopalni Kultury (ul. Trznadla 1, 41-253 Czeladź) odbędzie się spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych udziałem w zajęciach chóru.