• Znaleziono 427 wiadomości.

Mały Artysta

MBP Filia nr 2 zaprasza na warsztaty plastyczne 21 listopada (poniedziałek) 2016 o godzinie 17:00.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Uniwersytet Trzeciego Wieku

W dniu 09.11.2016 odbył się kolejny z cyklu wykładów przygotowanych dla Słuchaczy Czeladzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przez naszego partnera Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W sobotę 12 listopada 2016 r. Biblioteka Główna wraz z placówkami będzie nieczynna.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Spotkanie z Jolantą Klimek (Bąk)

17 listopada (czwartek) o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie z Jolantą Klimek (Bąk) , którą zainteresowania i tematyka wierszy pretendują do miana "łąkowej poetki".

Warsztaty kodowania Fincha

Pod koniec października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyli w warsztatach kodowania zorganizowanych w bibliotece w ramach projektu "Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę".

Spotkanie z Agatą Kołakowską

27 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbyło się spotkanie z autorką lubianych i chętnie czytanych powieści – Agatą Kołakowską.

Bonjour Francjo!

Na październikowych zajęciach w bibliotece z dziećmi z Przedszkola nr 1 udaliśmy się w podróż do Francji. Po „wylądowaniu” na francuskim lotnisku, przedszkolaki odszukały na mapie Europy miejsce, w którym się znalazły i wskazały jego stolicę – Paryż.

Spotkanie z podróżnikiem Sławomirem Olejniczaki

Czego szukają w górach pasjonaci? Co znajdują? Odpowiedzi są różne.

Październikowe imprezy

Październikowe zajęcia literacko – plastyczne Filia 1 rozpoczęła spotkaniem z 6-latkami Przedszkola nr 7 dotyczącym problemu niepełnosprawności.

Mały Artysta - 24.10.16

24 października 2016 roku Filia nr 2 zaprosiła dzieci na zajęcia plastyczne Małego Artysty. Tematem warsztatów było święto Halloween.