• Znaleziono 352 wiadomości.

Czeladzianie na salonach - podsumowanie projektu

Ostatniego maja w gościnnych progach czeladzkiej Biblioteki odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Czeladzianie na salonach, realizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Czeladzi we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną.

Mały Artysta

W czerwcowy poniedziałek 6-stego w Filii nr 2 MBP na Piaskach o godz. 17:00 odbędą się przedwakacyjne zajęcia plastyczne z cyklu MAŁY ARTYSTA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mały Artysta
Wymiana książek

W sobotę 4 czerwca 2016r. podczas Nocy Blibliotek w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi (1 Maja 27) odbędzie się Wymiana książek, której zasady określone są w poniższym regulaminie...

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Odbył się kolejny wykład zorganizowany w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Od autora do czytelnika

Tegoroczne hasło tygodnia bibliotek - „Biblioteka inspiruje” stało się bodźcem do przeprowadzenia zajęć bibliotecznych na temat ludzi i instytucji związanych z powstawaniem książki.

Noc pełna atrakcji w czeladzkiej Bibliotece

W sobotę 4 czerwca 2016 r. od godz. 18.00 do 22.00 zapraszamy na drugą ogólnopolską (a pierwszą czeladzką) Noc Bibliotek – pełną atrakcji wieczorno-nocną imprezę promującą czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać.

Biblioteka? Naturalnie! - czyli gra terenowa zwana

W piątkowe słoneczne popołudnie z siedziby głównej MBP wystartowały podchody biblioteczne, które w tym roku przebiegały pod hasłem Biblioteka? Naturalnie!

Paryż mniej znany

W czerwcu Filia nr 2 zaprasza do oglądania zdjęć stolicy miłości w obiektywie Marii Czepiel.

Jeden wieczór w Paradise

18 maja (w najszczęśliwszym dniu roku) w MBP w Czeladzi odbyła się uroczysta premiera książki Magdaleny Majcher "Jeden wieczór w Paradise."

Tajemnice manuskryptów

Wśród majowych imprez związanych z książką, Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaproponowała kolejne ciekawe spotkanie, które odbyło się w dniu 12.05.2016 r.