• Znaleziono 352 wiadomości.

• Ostatnia
Podwieczorek z planszówką

Pierwsze powakacyjne spotkanie z seniorami w Filii nr 1 odbyło się w przyjemnej i twórczej atmosferze.

Dzieciaki-Sieciaki bezpiecznie serfują

Z wielką radością informujemy, że Sieciakowy Piknik Edukacyjny, który miał miejsce 30 sierpnia w naszej bibliotece został wyróżniony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Wszystkie pory uczuć  Magdaleny Majcher

27 września 2017 r. o godz. 17.30 zapraszamy na promocję najnowszej powieści Magdaleny Majcher "Wszystkie pory uczuć. Jesień".

Przygody między wierszami

MBP Filia nr 1 zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na Przygody między wierszami.

Quizy i łamigłówki dla mądrej główki!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dobrą zabawą dzieciaki oraz uczestników grywalizacji (możliwość zdobycia dodatkowych punktów) na spotkanie w środę 20 września o godz. 17.00.

Dotacja MKIDN

2017 r. - Program Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek".

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dotacja MKIDN
Podwieczorek z Planszówką

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na Podwieczorek z Planszówką.

W najbliższą sobotę 9 września, podczas uroczystych obchodów urodzin Piasków, jedną z atrakcji będzie możliwość wymiany książek, czyli pozbycia się tego, co już przeczytane, a wzbogacenia swojej kolekcji książkowej o inną pozycję.

Nowy cykl zajęć dla dzieci!

22 września (piątek) o 17.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach nowego cyklu Kartka, kredki i skarpetki.

Czytam, bo lubię

Jeśli lubisz rozmawiać o książkach, o pisarzach, o kulturze lub w ogóle lubisz dyskutować – to serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkania Dyskusyjnego Klubu Książek dla Młodzieży Dwukropek. Klub działa już 7 lat, ma swoich stałych członków i moderatora, ale miło nam będzie, gdy w naszym gronie pojawią się nowe, ciekawe osoby (zarówno dziewczyny, jak i chłopcy)

• Ostatnia