• Znaleziono 613 wiadomości.

• Ostatnia
Koncert piosenek dwudziestolecia międzywojennego

Od dłuższego czasu Filia nr 1 pamięta o starszych mieszkańcach Czeladzi, organizując spotkania i imprezy. Oferta w 2018 roku była naprawdę bogata.

Piękny nasz kraj - wieczór z gitarą i poezją

W miniony poniedziałek - 17 grudnia - w filii nr 2 na Piaskach za sprawą lokalnych artystów rozbrzmiała muzyka.

OGŁOSZENIE

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi ogłasza konkurs ofert na wynajem części lokalu użytkowego przy ul. Trznadla 1 Nr Dz. 26/7 arkusz mapy 47, przeznaczonego na działalność kulturalno-edukacyjną, na czas oznaczony od 01 stycznia 2019 do 31 grudnia 2020 r.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Kartka, kredki i skarpetki

Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas warsztatów z cyklu Kartki, kredki i skarpetki.

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i nowy, nadchodzący rok 2019, szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności wszystkim Czytelnikom, Sympatykom i Mieszkańcom życzą Dyrekcja i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Wspomnienia z podróży po kontynentach

Ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu PODRÓŻE MAŁEGO ARTYSTY było wspominaniem wojaży jakie dzieci odbyły w 2018 roku.

"Rapsodia Polska" Krzysztofa Zięcika

13 grudnia, a więc w dzień bardzo ważny dla współczesnej historii naszej Ojczyzny, w Miejskiej Publicznej w Czeladzi odbył się wieczór patriotyczny przygotowany przez Krzysztofa Zięcika.

Rodakom we Lwowie

Dzielimy się z Państwem miłą niespodzianką, która nas spotkała.

Warsztaty rękodzieła

Na ostatnich w tym roku warsztatach Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich robiliśmy bransoletki z koralików.

Małe podróże

We wtorkowy poranek w naszej "DWÓJCE" miało miejsce spotkanie Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego - JA CZYTAM.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Małe podróże
  • Ostatnia