• Znaleziono 459 wiadomości.

• Ostatnia
W pierwszej stolicy Polan

Czy Mieszko I naprawdę był wikingiem? Skąd się wzięło jego znane z kronik imię Dagome?

Marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dotyczyło skrywanych i przemilczanych kwestii życia sióstr zakonnych w czasie posługi i po odejściu, bądź wydaleniu z zakonu.

Wiosenne warsztaty w bibliotece

Czeladzkie Koło Gospodyń Miejskich spotyka się raz w miesiącu i tworzy wspaniałe rzeczy.

Wielkanoc z Dwójką

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia i wszystkich kolorami zachwyca.

Przygody między wierszami

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na zajęcia literacko-plastyczne z cyklu Kultury starożytne zza miedzy.

Dzień Kobiet i Kobietek w czeladzkiej MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza na Dzień Kobiet i Kobietek, który odbędzie się 24 marca o godzinie 14.00.

Madagaskar - waniliowa wyspa

Madagaskar jest jedną z paru największych i niezwykłych wysp. Lokalni mieszkańcy nazywają ją lądem na końcu świata.

Podwieczorek z planszówką

7 marca zapraszamy seniorów do Filii nr 1 na gry planszowe. Start o godz. 15.00, ul. 11 Listopada 8.

Quilling z seniorami

Pierwsze zajęcia dla seniorów z nowego cyklu MiksSenior już za nami. Nasi seniorzy postanowili zacząć od rękodzieła.

Apolejka i jej osiołek

6 lutego odbył się na Filii nr 1 Dzień Bezpiecznego Internetu. Podczas tego dnia seniorzy mogli przyjść do biblioteki na konsultacje dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu, w tym kont bankowych oraz portali społecznościowych.

• Ostatnia