• Znaleziono 744 wiadomości.

• Ostatnia
Wystawa

Ze względu na duże zainteresowanie czas trwania wystawy został przedłużony do 31 grudnia 2019 roku. Serdecznie zapraszamy !

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wystawa
Światowy Dzień Zwierząt

Październik miesiącem zwierząt. Skąd wzięła się ta koncepcja? Już w połowie ubiegłego wieku naukowcy zastanawiali się nad sposobem, dzięki któremu będzie można lepiej chronić zwierzęta.

Obrazy Jana Miciora

Malarstwo już na stałe zagościło w bibliotece na Piaskach. Aktualnie prezentujemy obrazy Jana Miciora.

Muzyka odcieni - o malarstwie światowym

Słowo, obraz i dźwięk. Wszystko to złożyło się w jedną całość.

Pierwsze aktorskie kroki młodych

Wrześniowe Podróże Ciekawych Świata wprowadziły naszych uczestników tym razem w świat teatru. Ich mentorem po tej dziedzinie kultury była pani Agata Parada – instruktor teatralny.

Spotkanie z Magdaleną Majcher

Spotkanie z Magdaleną Majcher było inspirujące i pełne pozytywnych emocji. To pierwsze spotkanie na trasie autorskiej promującej całość Sagi nadmorskiej, której akcja w przeważającej części dzieje się w Ustroniu.

Ludzie pasji

Czym jest pasja? Na to pytanie odpowiedź przyniosło poniedziałkowe (23.09.2019 r.) spotkanie w Filii nr 2. W ramach cyklu W obiektywie życia biblioteczna "Dwójka" zaprosiła panią Ewę Kwaśniak.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ludzie pasji
Ja czytam - DKE

Nowe miejsce, nowy budynek, nowi ludzie i nowe sytuacje każdy z nas w swoim życiu nie raz tego doświadczył.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ja czytam - DKE
Artystyczny poniedziałek w Dwójce

Filia nr 2 zaprasza na kulturalną ucztę. W budynku biblioteki zabrzmi poezja w towarzystwie muzyki.

Noc Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza na V edycję ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 5 października 2019 r. pod hasłem "Znajdźmy wspólny język".

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Noc Bibliotek
  • Ostatnia