• Znaleziono 428 wiadomości.

• Ostatnia
Kultury starożytne zza miedzy

Noworoczne Przygody między wierszami otworzyły cykl spotkań ze starożytnością. Pierwsze dotyczyły Egiptu. Przybyli goście, z pewnością nie nudzili się.

Promocja książki Cezarego Jana Lisa

Na usługach gestapo i żandarmerii. Agenci, donosiciele, konfidenci, szpicle - to najnowsza książka Cezarego Jana Lisa.

Rekordowy Finał WOŚP

Za nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś, chociaż nieoficjalnie, wiadomo, że to był rekordowy finał.

Paczka literacka

W związku z tym, że Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi przyłączyła się do akcji "Paczka literacka" zorganizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, i otrzymała pakiet nowości książkowych, Dyskusyjny Klub Książki postanowił wziąć udział w konkursie w ramach tej akcji.

Quizy i łamigłówki dla mądrej główki!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dobrą zabawą dzieciaki na spotkanie w poniedziałek 15 stycznia o godz. 17.00.

Przygody między wierszami

Zaczynamy nowe Przygody między wierszami! W tym roku poznamy kultury starożytne zza miedzy.

Urodziny Tappiego

Noworoczny Podwieczorek z Planszówką przebiegł w domowej, radosnej atmosferze.

Facebook dla każdego

Pożeracz czasu czy wygodne narzędzie kontaktu z rodziną, poszukiwania pracy i rozwoju pasji?

Księga herbaty i kantata o kawie

23 stycznia o 17.00 zapraszamy na spotkanie z dr. Jackiem Kurkiem pt. Księga herbaty i Kantata o kawie czyli o tym co ukrywają nasze małe, codzienne przyjemności.

Bezpłatne szkolenie kompterowe

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach komputerowych przygotowujących do zdobycia Ogólnoświatowego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych IC3.

• Ostatnia