• Znaleziono 539 wiadomości.

• Ostatnia
Wyprawki dla 3-letnich czytelników

Uwaga zaczynamy akcję Mała Książka - Wielki Człowiek! Wyprawki czytelnicze już są w czeladzkich bibliotekach.

Senior w magicznym świecie ogrodów

1 października Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi serdecznie zaprasza na cykl warsztatów i wykładów "Senior w magicznym świecie ogrodów".

Planszowy challenge

Wakacje dobiegły końca, ale Filia nr 1- zapraszając na spotkania w bibliotece - przedłużyła ten wesoły, letni nastrój.

SPOTKANIA Z KSIĄŻKAMI BARBARY WICHER

Filia nr 2 realizuje cykl spotkań z uczniami klas I i III Szkoły Podstawowej nr 5 i 7 w Czeladzi.

Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską!

Ałbena Grabowska swoje wyjątkowe imię zawdzięcza bułgarskim korzeniom. Jej debiutancka powieść, "Tam, gdzie urodził się Orfeusz”, dotyczyła właśnie Bułgarii - jej smaków i potraw.

Haft krzyżykowy Danuty Zielińskiej

Danuta Zielińska od 40 lat mieszka w Czeladzi i z radością patrzy, jak miasto się rozwija i z każdym dniem pięknieje.

Narodowe Czytanie i Urodziny Piasków

Za nami kolejna edycja Narodowego Czytania, które honorowym patronatem objęła para prezydencka.

Pod niebem Sycylii

Kto nie był na Sycylii, mógł choć trochę poczuć jej smak i piękno w czasie wrześniowego finisażu wystawy Stefano Piazza zatytułowanej "Pod niebem Sycylii. Wyspa, jej morze, sztuka i kultura".

Roboty w Bibliotece

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP w Czeladzi zaprasza na warsztaty budowy i programowania lego - robotów.

Dyskusyjny Klub Książki

Na sierpniowym, plenerowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, mimo kończących się wakacji, rozmawialiśmy o tym, jak umilić sobie długą, niekiedy nużącą podróż.

• Ostatnia