• Znaleziono 388 wiadomości.

• Ostatnia
Akcja grywalizacja zakończona

W sobotę 28 października w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyło się uroczyste podsumowanie bibliotecznej grywalizacji "Biblioteka? - Naturalnie! znam, korzystam regularnie".

Wokół skandynawskich kryminałów, czyli Nordali

Jak co roku, w czasie trwającego Festiwalu Nordalia, Dyskusyjny klub Książki omawia literaturę skandynawską.

Paczka literacka już dostępna

Oprócz nowości z dotacji MKiDN otrzymaliśmy bezpłatne pakiety książek w ramach akcji organizowanej przez Wydawnictwo Agora i FRSI.

Podróże z Pippi Langstrumpf po Szwecji

Pippi Langstrumpf to ulubiona postać z dziecięcych lektur. Szalona, rudowłosa dziewczynka, która nigdy nie lubiła się nudzić.

Wernisaż malarstwa Aleksandry Kamińskiej

Wernisaż jest okazją do miłego spotkania twórcy z szerokim gronem znajomych, rodziną a przede wszystkim z wielbicielami jego talentu.

Nordalia w  Filii nr 1

Październikowe zajęcia literacko - plastyczne Filia 1 rozpoczęła Dniem Polskiej Harcerki, na który zaprosiła 5 - latki z Przedszkola nr 7 i 6 - latki z Przedszkola 4.

Najmniejszy cyrk świata - warsztaty aktorskie

Zapraszamy na warsztaty aktorskie, a dokładniej warsztaty interakcji młodego aktora z ekranem, które poprowadzi Jarosław Cyba.

Dzień bez Emaila w Bibliotece

Wczoraj świętowaliśmy Dzień bez Emaila, my bibliotekarze i nasi najmłodsi czytelnicy.

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Uniwersyt

W dniu 18.10.2017 w Kopalni Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na czeladzkim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Na piaskowskim rynku.

Na piaskowskim rynku to tytuł wystawy prac namalowanych podczas VII Czeladzkich Spotkań Plenerowych Osób Niepełnosprawnych.

• Ostatnia