• Znaleziono 833 wiadomości.

• Ostatnia
Podróże bliskie i dalekie

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy fotografii Radosława Kijonki pt. Spacerem po sosnowieckich dzielnicach...i nie tylko.

Czeladzka Biblioteka Komiksów cz. 3

W kolejnej odsłonie komiksowych opowieści, Andrzej przybliży nam komiksy o przygodach superbohaterów znanych z ekranu kinowego lub telewizji, m.in.:Hulka, Spider-Mana, Avengersów.

Rozgrywki rozpoczęte!

Długi czas oczekiwania na ulubione gry planszowe dobiegł końca. W Filii nr 2 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Od juniora do seniora".

#gaszynchallenge w MBP

Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem załoga MBP w Czeladzi włączyła się do ogólnopolskiej akcji pomagania dzieciom #gaszynchallenge.

W dniu 29.06.2020 r. (poniedziałek) Biblioteka G

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników i pracowników zmuszeni jesteśmy w dniu 29.06.2020 r. (poniedziałek) zamknąć Bibliotekę Główną przy ul. 1 Maja 27.

Czeladzka Biblioteka Komiksu cz. 2

Dla miłośników komiksu, tym razem tych nieco młodszych, udostępniamy prezentację pt. Komiksy dla dzieci – TOP 10.

Uchwała nr XXIII/286/2020

Uchwała nr XXIII/286/2020 Rady Miejskiej Czeladzi

Czeladzka Biblioteka Komiksu

Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek brzmiało – Zasmakuj w bibliotece, zatem chcielibyśmy, abyście (dla odmiany) zasmakowali w komiksach i powieściach graficznych.

Wypożyczanie prasy

Od 15 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi umożliwia wypożyczanie prasy (w tym dzienników) do domu, bez możliwości skorzystania ze zbiorów na miejscu.

Anielskie klimaty w bibliotece

Serdecznie zapraszamy na wystawę Agaty Parady pt. Anioły na deskach malowane, rękodzieło. Wystawę można oglądać od 1 czerwca 2020 w Galerii Exlibris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi, ul 1 Maja 27.

• Ostatnia