• Znaleziono 539 wiadomości.

• Ostatnia
W świecie komiksu i karykatury

Młodzież z piątych i szóstych klas szkół podstawowych skorzystała z warsztatów rysunkowych, które odbyły się 4 października w MBP w Czeladzi.

Mali programiści na start

Takie słowa przyświecały warsztatom prowadzonym przez instruktorów z RoboStudio.

Kalejdoskop marzeń Teresy Wiekiery

W bibliotecznej "DWÓJCE" na Piaskach kolejna interesująca wystawa obrazów oraz ceramiki.

Kartka, kredki i skarpetki

W piątkowe popołudnie w Bibliotece Głównej odbyły się pierwsze powakacyjne warsztaty z cyklu Kartka, kredki i skarpetki.

Szklane Ogródki

Miniaturowe ogródki od jakiegoś czasu to prawdziwy światowy trend. Czar i urok ogrodów zamkniętych w szklanych pojemnikach nie przemija.

Warsztaty jesienne dla dzieci!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej w Czeladzi serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7 - 13 lat na warsztaty plastyczne.

EksperymentujeMy

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 rozpoczęła nowy cykl twórczych zajęć dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. Pierwsze spotkanie już za nami. Piana nie tylko w kąpieli - czy można malować pianą?

Spotkanie autorskie z Jakubem Barakomskim

9 października o 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Jakubem Barakomskim, poświęcone jego powieści "Blask Szminki".

Czeladzkie Koło Gospodyń Miejskich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich!

Góry - pasja i przygoda

Podróże Małego Artysty znowu powróciły na Filię nr 2. Nasi mali globtroterzy 19 września pełni energii i wrażeń po wakacjach rozpoczęli kolejne wojaże.

• Ostatnia