• Znaleziono 302 wiadomości.

• Ostatnia
Senior dla Juniora

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach teatralnych w ramach projektu "Senior dla Juniora" prowadzonych przez Adama Kwapisza - aktora lalkarza, reżysera, animatora, prezesa fundacji qulturalne.pl.

Przyjdź, przeczytam Ci bajeczkę!

W Filii 4 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Przyjdź, przeczytam Ci bajeczkę".

Potyczki Podróżników

5 maja (poniedziałek) 2017 roku o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich miłośników przygód do udziału w POTYCZKACH PODRÓŻNIKÓW czyli w turnieju Chińczyka.

Wielki maraton czytelniczy o tematyce podróżnicz

Książki i podróże to najlepsi nauczyciele, a zarazem przyjaciele. Wiedzą o tym Ci, którzy odkryli swoją pasję dzięki literaturze podróżniczej.

Jolanta Klimek (Bąk) ...lirycznie

Zaprasza na drugie spotkanie z "Łąkową poetką" i jej wierszami.

Bańkowice Mydlane

W maju sporo podziało się w Filii nr 1. Czterolatki z Przedszkola nr 7 "wyprawiliśmy" w kosmos.

Ach, ta kura Adela ona wszystkich rozwesela

Tydzień Bibliotek 2017 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży czeladzkiej książnicy całkowicie zdominowała swoją osobą wesoła kura Adela.

Uroczyste pasowanie na Młodego Czytelnika

W ostatnich dniach maja w Filii 4 odbyło się uroczyste pasowanie na Młodego Czytelnika.

Jura wśród kwiatów i motyli

We wtorek 6 czerwca o 17.30 zapraszamy na spotkanie ze Swietłaną Koniuszewską z PTTK Sosnowiec, która opowie o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Podróże Małego Artysty

Podczas ostatniego spotkania z cyklu „Podróże Małego Artysty” poświęconego Indiom, dzieci miały niebywałą okazję odbyć podróż w głąb siebie w ramach zajęć Jogi Śmiechu.

• Ostatnia