• Znaleziono 314 wiadomości.

• Ostatnia
Futbol i cała reszta Przemysława Rudzkiego oczam

Futbol i cała reszta to powieść autobiograficzna, której autor wychowywał się w Czeladzi- małym, niewiele znaczącym mieście na mapie futbolu.

Potyczki Podróżników

Gry planszowe to stary dobry sposób na spędzenie czasu w towarzystwie.

Polskie wojaże małych podróżników

Grupa małych artystów podróżników spotkała się po raz ostatni przed wakacjami w Filii 2.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Dzień Dziecka Afrykańskiego, obchodzony w czerwcu, był okazją do uwrażliwienia dzieci na wartość przyjaźni i wzajemnego szacunku.

BRETANIA - wystawa fotograficzna autorstwa Marii i

Już od 20 czerwca odwiedzający Filię nr 2 na Piaskach mogą przenieść się do urokliwych zakątków Francji.

Bierki w Filii nr 1

Wakacje coraz bliżej. Czerwcowy "Podwieczorek z planszówką" był ostatnim przed letnim wypoczynkiem.

Podróże Małego Artysty

Filia nr 2 zaprasza 21.06.2017 (środa) o godzinie 17:00 wszystkich stałych odkrywców świata na ostatnie przed wakacjami Podróże Małego Artysty.

Pod niebem Bretanii

Bretania to niepowtarzalne krajobrazy wybrzeża Atlantyku, to piękne piaszczyste plaże i skaliste klify, o które z hukiem rozbijają się fale.

Jolanta Klimek (Bąk)...lirycznie

Poezja Jolanty Klimek (Bąk), obrazy, rzeźby i zdjęcia Jerzego Czapnika, aranżacje Oliwii Kobuszewskiej -Engler oraz muzyka i śpiew Eugeniusza Szwarcera złożyły się na piękny, czarujący wieczór.

Mądrości Pani Sowy

Wakacje tuż, tuż. Na ostatnich w tym roku szkolnym Przygodach między wierszami przypomnieliśmy sobie znane powiedzenia i przysłowia związane z latem i podróżami.

• Ostatnia