• Znaleziono 428 wiadomości.

• Ostatnia
Ferie na Filii 1 - Moda w bibliotece

Nuda w czasie ferii, nie ma racji bytu. Różne instytucje przygotowały szereg propozycji na spędzenie wolnego czasu.

Galeria Jednego Obrazu

Galeria Jednego Obrazu jest nową propozycją w Filii nr 2 na Piaskach. Inauguruje ją obraz Leszka Paluszkiewicza – mieszkańca tej dzielnicy – pt.: Czeladź.

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Onyszko

15 lutego o 17.30 zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Onyszko poświęcone jego najnowszej publikacji "Architekci włoskiego pochodzenia na terenie Zagłębia Dąbrowskiego".

Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji zbliżającego się Dnia Bezpiecznego Internetu zapraszamy seniorów na Filię nr 1. 6 lutego można przyjść po radę do Biblioteki - ul. 11 Listopada 8.

Podwieczorek z planszówką

Zapraszamy seniorów na podwieczorek z grami planszowymi.

Facebook dla każdego

Facebook - pożeracz czasu czy wygodne narzędzie kontaktu z rodziną, poszukiwania pracy i rozwoju pasji?

Po słońce do Grecji

Nowy Rok zaczęliśmy od podróży, podróży na słoneczną grecką wyspę Thassos.

Łamigłówki dziadka Tadka

Sylwester za nami, lecz karnawał trwa. W co się ubrać na bal karnawałowy? - zapytane na zajęciach 6 - latki z Przedszkola nr 7 uruchomiły wyobraźnię.

Ferie w Bibliotece 2018

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej serdecznie zaprasza na zajęcia dla dzieci.

Niech żyje bal !!!

W piątkowe popołudnie w Bibliotece Głównej odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Kartka, kredki i skarpetki.

• Ostatnia