• Znaleziono 712 wiadomości.

• Ostatnia
Lato w Filii nr 1

Letni wypoczynek ze sztuką rysowania w otoczeniu książek to wakacyjna propozycja MBP Filii nr 1.

Wycieczka do Warszawy dla Seniorów 60+

Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Bożena Podgórska, zapraszają w dniu 24 sierpnia 2019 r. Seniorów 60+ na wycieczkę do Warszawy pt. "Warszawa da się lubić - literackie oblicze stolicy".

Informacja

Informujemy, że od dnia 15.07.2019 r. będzie możliwość dokonywania zdalnej rezerwacji książek przez czytelników Filii nr 2. Wszelkich informacji udzielają pracownicy merytoryczni placówki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Wakacje z fauną i florą

Wakacje, znowu są wakacje. Jak co roku rozpoczął się długo wyczekiwany czas relaksu i odpoczynku od obowiązków.

Autografy na cztery łapy

W lipcu i sierpniu w Bibliotece Głównej w Czeladzi (ul. 1 Maja 27) prezentujemy wystawę zdjęć Iwony Belicy pt. Autografy na cztery łapy.

Wakacyjne podróżowanie nie zna granic

"Przeciągły gwizd przypominał podróżnym, że zostało parę chwil do odjazdu. Pociąg ruszył i rozpocznę wyprawę do Afryki; w wagonie bagażowym czekał już mój stary, wysłużony rower." - tak swoją przygodę rozpoczął reporter i podróżnik Kazimierz Nowak w nowej książce Łukasza Wierzbickiego Afryka Kazika.

Wirtualny świat w bibliotece

Czerwiec Filia nr 1 rozpoczęła niespodziankami dla młodych czytelników. Z okazji Dnia Dziecka warto było zajrzeć do FANtastycznej biblioteki.

W Bibliotece fajnie jest, czyli Po nitce do kłęb

Po nitce do kłębka, to kolejna edycja rodzinnych podchodów organizowanych przez czeladzką bibliotekę. W tym roku skupiliśmy się na mitologii greckiej i rzymskiej.

Szlakiem polskich regionów

Nie wiesz gdzie na wakacje? A może tak ruszyć w Polskę? Wejdź zatem do bibliotecznej "Dwójki" na Piaskach!

Ja czytam - DKE

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. W wielu szkołach uczniowie już odliczają dni do ostatniego dzwonka. Zakończenie roku to także czas podsumowań. Nie inaczej jest w bibliotece.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ja czytam - DKE
  • Ostatnia