• Znaleziono 828 wiadomości.

• Ostatnia
Otwarcie czytelni i wolnego dostępu do księgozbi

Szanowni Czytelnicy! Już od 1 września biblioteka w Bibliotece Głównej i filiach będzie można korzystać z czytelni oraz samodzielnie wybierać książki.

Akcja "Koronawirus"

W województwie śląskim rozpoczęła się akcja pt. "Koronawirus. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa i higieny".

Drodzy Czytelnicy!

W dniach 17.08 - 31.08.2020 Filia nr 2 (ul. Nowopogońska 227 D-E) będzie nieczynna.

Od juniora do seniora

Już 31 lipca zapraszamy na drugie spotkaniez cyklu "Od juniora do seniora: Gry planszowe w Twojej bibliotece."

Zarządzenie nr 19/2020

Zarządzenie nr 19/2020 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi

Podróże bliskie i dalekie

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy fotografii Radosława Kijonki pt. Spacerem po sosnowieckich dzielnicach...i nie tylko.

Czeladzka Biblioteka Komiksów cz. 3

W kolejnej odsłonie komiksowych opowieści, Andrzej przybliży nam komiksy o przygodach superbohaterów znanych z ekranu kinowego lub telewizji, m.in.:Hulka, Spider-Mana, Avengersów.

Rozgrywki rozpoczęte!

Długi czas oczekiwania na ulubione gry planszowe dobiegł końca. W Filii nr 2 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Od juniora do seniora".

#gaszynchallenge w MBP

Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem załoga MBP w Czeladzi włączyła się do ogólnopolskiej akcji pomagania dzieciom #gaszynchallenge.

W dniu 29.06.2020 r. (poniedziałek) Biblioteka G

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników i pracowników zmuszeni jesteśmy w dniu 29.06.2020 r. (poniedziałek) zamknąć Bibliotekę Główną przy ul. 1 Maja 27.

• Ostatnia