• Znaleziono 352 wiadomości.

• Ostatnia
10 lat Dyskusyjnego Klubu Książki minęło...

Właśnie minęło 10 lat od powstania Dyskusyjnego Klubu Książki. Powstał on dzięki inicjatywie Instytutu Książki.

Wietnam - fotografie Violetty Górak

Jeszcze tylko do połowy października można zobaczyć w Filii 2 dużą wystawę zdjęć Violetty Górak z Wietnamu.

Good morning Wietnam - Kochanowski W Azji

Uczestnicy ostatniego spotkania z cyklu "Podróże bliskie i dalekie" w Filii nr 2 przenieśli się w ciągu półtorej godziny do dalekiego Wietnamu.

Powakacyjne wspomnienia Małych Artystów

Okrzyki radości towarzyszyły małym artystom, którzy mieli pierwsze powakacyjne spotkanie w Filii nr 2.

Kiedy przychodzi Zębowa Wróżka?

Powakacyjne zajęcia literacko - plastyczne, Filia nr 1 rozpoczęła Dniem Przedszkolaka, na który zaprosiła 5 - latki z Przedszkola nr 7.

Dlaczego morze jest słone

Do Baśniowego świata przedszkolaka - hasło przewodnie głośnego czytania, przybyła Elza z Krainy Lodu i królewna Śnieżka.

Misia Marysia czyta dzieciom

W poniedziałek 2 października naszą bibliotekę odwiedzi przesympatyczna bohaterka książek dla najmłodszych Misia Marysia.

O poezji i nie tylko... z Dawidem Markiewiczem

6 października 2017 r. (piątek) o godz. 17.30 zapraszamy na wieczór z Dawidem Markiewiczem. Autor przypomni znane utwory oraz przedstawi fragmenty minipowieści i tomiku nad, którymi obecnie pracuje.

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem

5 października zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Petkiem - dziennikarzem, organizatorem wypraw dla młodzieży i dorosłych, instruktorem survivalu, adeptem kung-fu, pisarzem.

Sweterek Pani Jesieni

Lato dobiega końca, więc pora przywitać kolejną porę roku. Jakie są atrybuty Pani Jesieni?

• Ostatnia