• Znaleziono 580 wiadomości.

• Ostatnia
Zbuduj sobie Hollywood

Jak stworzyć animację poklatkową? Co jest potrzebne na planie? Czym zajmują się poszczególne osoby na planie?

Rapsodia polska - poezja i malarstwo Krzysztofa Zi

Świętując stulecie odzyskania niepodległości, 13 grudnia o 17.30 Miejska Biblioteka w Czeladzi serdecznie zaprasza na wieczór patriotyczny Krzysztofa Zięcika "Rapsodia polska".

Mikołaj Marcela - spotkanie z autorem

23 listopada uczniowie czeladzkiej "dwójki" spotkali się z Mikołajem Marcelą, aby poznać ciekawe i pełne wrażeń życie warzyw (tak, tak, okazuje się, że i one mają swój świat!).

Czeladź-Warszawa - wspólna historia

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP włączył się w obchody 100 lecia niepodległości Polski.

Czeladzkie Koło Gospodyń Miejskich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Czeladzkiego Koła Gospodyń Miejskich!

Tańczący z górami

20 listopada odbyło się spotkanie z Robertem Jańcem, pierwsze z nowego cyklu Zagłębie Pasjonatów. Alpinista zauroczył obecnych na spotkaniu szczerością i otwartością, z jaką opowiadał o swoich wyprawach.

Startujemy z Biblioteką!

Zajęcia realizowane w ramach programu MKIDN - Promocja czytelnictwa, mają na celu rozwijać dziecięce zdolności intelektualne i manualne.

Spotkania z Mikołajem Marcelą

23 listopada o 8.30 i 9.45 Bibliotekę odwiedzi Mikołaj Marcela - autor niezwykłej powieści grozy i kryminału dla najmłodszych w jednym!

EksperymentujeMy

Uczestniczące dzieci w nowym cyklu zajęć twórczych - EksperymentujeMy, to arcy ciekawi świata młodzi ludzie w wieku od 6 do 12 lat.

Zdrowo jem - zdrowo rosnę

Co jest lepsze – mleko czy cola? Jak wytropić witaminę C? Na te, i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy sobie podczas środowego show naukowego.

• Ostatnia