30 STY 2019

Zagłębie Pasjonatów

Plakat informacyjny

Dzisiaj liczy się nie tylko dobre jedzenie, liczy się ładne jedzenie i dlatego zapanowała moda na fotografię kulinarną.

To wyjątkowo wdzięczny i smaczny temat, więc serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Zagłębie Pasjonatów. Tym razem polecamy rodzinną wystawę czeladzianek Magdaleny Batko Grados i Agaty Grados. Oto, co mówią nasze bohaterki: "Jak to się zaczęło? Otóż, niecałe dwa lata temu postanowiłyśmy z córką zmienić sposób naszego odżywiania na zdrowszy, a dzięki połączeniu naszych pasji - mojej kulinarnej oraz fotograficznej córki, która jest uczennicą Technikum Fotograficznego im. Abramowskiego w Katowicach, powstaly właśnie te zdjęcia, bo podobno sfotografowane smakuje lepiej.
Ja wymyślałam i przygotowywałam potrawy, dbałam o ich estetykę i prezentację, a córka uwieczniała to na zdjęciach".

Wystawa potrwa od 4 lutego do 15 marca 2019 r.
7 lutego o 17.30 zapraszamy na wernisaż i spotkanie z autorkami.
Więcej zdjęć: TUTAJ