17 WRZ 2020

Wystawa Kolorowy świat czterech łap

Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza na wystawę Iwony Belicy zatytułowaną "Kolorowy świat czterech łap".

Autorka uwieczniając na zdjęciach ukochane czworonogi, spełnia swoje twórcze pasje i czerpie radość z pracy z sympatycznymi modelami. Piękne, bajecznie kolorowe i utrzymane w jesiennym klimacie fotografie, ukazują psy i koty w najbardziej naturalnych sytuacjach (podczas zabawy, spaceru w parku) nie do uchwycenia okiem amatora.

Prace Iwony Belicy nie po raz pierwszy prezentujemy w naszej galerii, ale mamy nadzieję, że też nie po raz ostatni, ponieważ cieszą się one ogromną sympatią i wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród oglądających.
Wystawę można oglądać od 15 września do 9 października w godzinach otwarcia biblioteki.

Serdecznie zapraszamy!