Strona główna/Aktualności/Biblioteka nieczynna

Biblioteka nieczynna

5 Listopada 2020

Szanowni Czytelnicy!
W trosce o bezpieczeństwo publiczne oraz w związku z dużym wzrostem zachorowań, informujemy, że w dniach od 7 do 29 listopada 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi będzie nieczynna.

W związku z tym nie będą realizowane zamówienia na książki. Terminy zwrotów aktualnie wypożyczonych książek zostaną przedłużone a kary za zbiory niezwrócone nie będą naliczane. Zwrotu zbiorów będzie można dokonać za pomocą wrzutni znajdującej się w ścianie na zewnątrz budynku Biblioteki Głównej (ul. 1 Maja 27).

Jednocześnie informujemy, że przez cały ten czas będziemy dostępni dla Państwa telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Tą drogą będziemy udzielać informacji, przedłużać terminy wypożyczeń materiałów bibliotecznych oraz udostępniać kody do serwisu Legimi.

O wszelkich ewentualnych zmianach dotyczących terminu zamknięcia biblioteki będziemy Państwa informować na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację