Strona główna/Aktualności/Magiczne otwarcie Biblioteki Głównej

Magiczne otwarcie Biblioteki Głównej

21 Listopada 2022

Uwaga! Z przyjemnością informujemy, że od wtorku 6 grudnia Biblioteka Główna zostanie ponownie otwarta dla Czytelników!
Serdecznie zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki od 1130 do 1900 oraz we wtorki i czwartki od 1000 do 1500.

--------------------

Mamy też niespodziankę - w poniedziałek 5 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się „Magiczne otwarcie Biblioteki Głównej”.

Wszyscy goście będą mogli obejrzeć wystawę przybliżającą postać Marii Nogajowej - patronki biblioteki oraz obejrzeć jedyny w swoim rodzaju pokaz iluzji w wykonaniu iluzjonisty Konrada Mościńskiego. Niektórzy z gości będą mogli stać się jego asystentami i przeżyć w ten sposób coś naprawdę wyjątkowego!

Aby wziąć udział w tym magicznym wydarzeniu, prosimy o kontakt pod nr tel. 32 265 10 02 w celu rezerwacji miejsca. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w budynku Biblioteki Głównej.

Liczba miejsc ograniczona!

Informacja o dofinansowaniu