Dane adresowe:

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Marii Nogajowej

ul. 1 Maja 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265 10 02, 32 265 47 83

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

02 PAŹ 2018

Szklane Ogródki

Seniorzy oglądający prezentację
Seniorzy oglądający prezentację

Miniaturowe ogródki od jakiegoś czasu to prawdziwy światowy trend. Czar i urok ogrodów zamkniętych w szklanych pojemnikach nie przemija.

Zajęcia dla grupy seniorów Sami Swoi - zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 1 to projekt realizowany z programu Fundusz Senioralny.
Pierwsze spotkania za nami. Przybyli goście wykazali wielką kreatywność i fantazję w swoich aranżacjach i inwencjach twórczych. Do wyboru mieli szklane kule, misy, kielichy, słoje, w których podłożem był żwir, keramzyt, węgiel drzewny. Na taki drenaż - spośród bogatej oferty roślin - seniorzy dobierali te ładnie i korzystnie komponujące się ze sobą. Co niektórzy zastosowali także różne elementy ozdobne – kolorowe kamyczki, miniaturowe domki i zwierzątka. Z pewnością naszym ogrodnikom w projektowaniu mini ogródków pomogła prezentacja multimedialna. Takie aranżacje to ładna ozdoba parapetów, pomieszczeń oraz doskonały prezent. Przy pracy z pasją, przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku czas szybko upłynął w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy na kolejne zajęcia już trzeciego października. Wszystkim spóźnialskim mówimy - dołączcie - zapraszamy, warto!

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl